YAY VE YÜKSELEN YAYLAR (5-11 HAZİRAN HAFTASI)

  • Anasayfa
  • Blog
  • YAY VE YÜKSELEN YAYLAR (5-11 HAZİRAN HAFTASI)

Yay ve Yükselen Yaylar

5 Haziran Haftasına Ay burcunuzdayken giriş yapıyorsunuz. Dolunay da sizin burcunuzda meydana geldiği için Başta ilişkiler evlilik ortaklıklar olmak üzere hayatın her alanında sonuçlanmasını beklediğiniz işler üzerinden etkiyi alabilirsiniz. İki hafta boyunca ilişkilerde dalganlamalar yaşama durumunuz söz konusu olabilir. Sabah 10:30da Ay oğlak burcuna 2. Evinize geçiyor. Günün geriye kalan ve aslında çoğunluğuna denk gelen zamanda parasal konular gündeminizde olabilir. Ay 6. Evinizdeki Jupiterden ve akşam saatlerinde de Merkür Uranüs kavuşumundan olumlu açı alacağı için haftanın başında parasal maddi konularda olumlu beklenmedik sizi mutlu eden durumlarla karşılaşabilirsiniz. Saat 16:47 itibariyle Venüs Aslan burcuna 9. Evinize geciş yapıyor. Eylül ayına kadar yabancılarla ilgili konular, uluslararası işler, eğitimler, hukuksal konular, din siyaset felsefik konularda şanslı bir sürece başlangıç yapıyorsunuz. Vizyonunuzun daha çok genişleyebilir. Uzaklardan bir aşk konusu bu süreçte gündeme gelebilir. 

6 Haziran Salı günü Venüs Plüton karşıtlığı kesinleşiyor. Aşk ve para alanında güç savaşlarına girmemeye dikkat edin. 

7 Haziran çarşamba öğlen saatlerinde Ay 3. Evinize kova burcuna geçiyor. Plutonla kavuşumda ve Venüsle karşıtlık açısına devam edeceği için Çarşamba perşembe günleri arkadaşlarınızla ve yakın çevrenizdekilerle olan ilişkilerinizde extra dikkatli olmanız gerekebilir. Eğitim hayatınızla ilgili konularda zorluklar yaşayabilirsiniz. Önemli görüşmeleriniz ve seyahatlerinizi mümkünse bu tarihlerden sonrasına ertelemenizde fayda var.

9 haziran Cuma 13:31 de Ay balık burcuna  4. Evinize geçiş yapıyor. Cuma gününü ve hafta sonunu evinizde ailenizle anne babanızla aile büyüklerinizle geçirmek iyi bir fikir olabilir. 

11 haziran Pazar 12:46 da Plüto oğlak burcunda geri harekete başlıyor 2. Evinize..


Hatice Sabırlı