Yay burcu haftalık yorumu

Yay burcu haftalık yorumu


Yay burcu haftalık yorumu


19 - 25 Nisan 2021 Haftalık Burç Yorumları 


Yükselen yaylar çok yoğun bir çalışma eforun oluşacağı bir haftaya merhaba diyebilirsiniz…Arı gibi çalışmak deyimi bu hafta tam olarak sizi ifade ediyor. Çalışma hayatınızla ilgili yani sözleşme anlaşma yapabilirsiniz yeni bir iş sözleşmesine imza atabilirsiniz. Ancak bu sözleşme öncekine göre sizi daha çok yıpratan daha çok çalıştıran bir sözleşme olabilir. 

Yada tam tersi noktada mevcut durumunuzda çok çalışıyor yada yıpranıyor olabilirsiniz gök yüzü size yeni bir sözleşmeye imza atmaya zorlayabilir.

Ancak burada çok ciddi karasızlık yaşıyor olabilirsiniz. Kaz gelicek yerden tavuk esirgenmez ancak daha iyi şartlarda iş ararkende yarınki tavuktansa bu gün ki yumurda daha iyidir diye düşünüyor olabilirsiniz. Ve kafa bu iki karar arasında gidiyor geliyor olabilir.  Yeni iş arayan işsiz yükselen yaylar ise yeni iş anlaşması yapabilir yeni iş başvurusu yapabilir yada bir işten çağırılabilirler. Sakın ağırdan almayın hemen fırsatın değerlendirin. 

Arkadaşlarınız ve toplum tarafından sevilen sayılan elde tutulan bi haftadasınız… bilinç altı ve felsefi ezoterik konularda artık eğitim zamanı değil kendi içinizde öğrendiklerinizi pekiştirme zamanı. Ayrıca hep düşün düşün olmuyor bu işler birazda hareket zamanı icraat zamanı başkalarına faydalı olma zamanı. diyebiliriz.. kendinizi ifade ettiğinizde kendinizi daha özgür hissedeceksiniz…

Astrolog Arif aydın