YAY BURCU (12-18 HAZİRAN HAFTASI)


YAY HAFTALIK (12-18 HAZİRAN)

Merhaba Sevgili Yay burçları ve Yükselen Yaylar,

Haftaya Ay Koç burcunda 5. evinizdeyken giriş yapıyorsunuz. Pazartesi ve Salı günlerine sevgili aşk eğlence çocuklarla ilgili işlerinizle yoğun olarak giriş yapıyorsunuz. Merkürün İkizler burcuna yani sizin 7. Evinize geçmiş olması yaklaşık 1 ay boyunca evlilik, ortaklık, ikili ilişkilerinizin hız kazanacağı anlamına geliyor.

Venüsün Aslan burcuna geçmiş olması ise yaklaşık Ekim ayına kadar yurt dışı bağlantılı işleri, yurtdışı konularını, uzak seyahatleri, farklı eğitim alanlarını, medya yayıncılık, hukuk adalet gibi konuları gündeminize taşıyabilir. Fakat Karmalara açık bir dönemi de kapsadığı için bu alanlarda özellikle dikkatli ilerlemeniz gerekiyor. Pazartesi günü Ayın Venüs Ve Mars ile üçgen açıda olması ilişkilerinizin ve işlerinizin rahat bir akış içerişinde geçebileceğini gösteriyor. Pazartesi ve Salı günlerini önemli işlerinizi yapmak açısından kullanabilirsiniz.

Salı günü 21:30 da Ay boğa burcuna geçiş yapıyor. Bu geçişle birlikte Çarşamba ve Perşembe günleri iş temponuzda artış rutin işlerinizde yoğunluk gözlenebilir. Sağlıkla ilgili konular gündeme gelebilir.

Çarşamba sabah saatlerinde Ay Jüpiterle kavuşumda, Venüs ve Plütonla kare açı içerisinde olacak. Bugün biraz daha zorlayıcı ve abartılı enerjiler hakim olabilir. İş ve çalışma koşullarınıza bağlı gerilimler meydana gelebilir.

Perşembe günü de Ay Uranüsle kavuşumda ve Marsla kare açıda olacak. Sabahın erken saatleri biraz gergin ve huzursuz geçebilir. İş arkadaşlarınız hizmet sunduğunuz ya da aldığınız kişilere ani çıkışlar yapabilirsiniz. Sağlıkla ilgili ani beklenmedik durumların görülebilme ihtimalinin olduğu için bu hafta aklınıza takılan sağlık problemleriniz varsa kontrollerinizi yaptırın. Ertelemeyin. Akşam saat 19:00 itibariyle Merkür Satürn karesi devreye giriyor.

Cuma Saat 04:46 da Ayın ikizler burcuna geçmesiyle birlikte bu açı daha yoğun hissedilebilir. Bugün anne baba aile büyükleri veya ailenizle olan iletişimlerde anlaşılmadığınızı hissedebilirsiniz. Veya siz onları anlamlandıramayabilirsiniz. Eşiniz ortağınızla ilişkiler açısından da aynı durum söz konusu olabilir.

Cumartesi günü Ay Merkürle kavuşumda, Venüs ve Marsla 60 lık açı içerisinde olacak. Biraz daha rahat enerjinin aktığı, ilişkileri toparlayabildiğiniz hatta uzak kişilerden veya tanımadıklarınızdan destek alabileceğiniz bir gün olabilir.

Pazar günü saat 07:38 de İkizler burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay'la birlikte iki hafta boyunca yeni bir aşk, bir ilişki hayatınıza girebilir. Yeni bir iş ortaklığı kurabilirsiniz. Fakat Yeni Ayın Neptünden bir kare açı aldığını unutmayın. Özellikle ailenizin, bu yeni birliktelikleriniz veya kararlarınız hakkında sizi yanıltıcı etkileri olabilir. Saat 13:58 de Ay yengeç burcuna geçiyor. Pazar gününü finansal konular yatırım veya harcamalarla geçirebilirsiniz.

 Hatice Sabırlı