Venüs Akrep Burcuna Geçiyor ve Astroloji gündemi

  • Anasayfa
  • Blog
  • Venüs Akrep Burcuna Geçiyor ve Astroloji gündemi
Venüs Akrep Burcuna Geçiyor ve Astroloji gündemi

Cuma gün Ay, zerafet dolu ilerleyişini Terazi burcunda devam ediyor . Ay'ın Venüs ile Jüpiter arasındaki üçgeni özellikle sabah erken saatlerde . aile içi iletişimde çok güzel iyicil etkiler oluşturabilir..


öğleden sonraki zaman dilimlinde ise Zira Ay-Satürn karesi oluşacak. Bu durumun size yansıması ise
" konuşuyorm söylüyorum ama anlamıyor kendi işimi kendim yaparım demenize ama bir türlüde harekete geçememenize sebep olabilir..."
zorlu etkileri devrede olacak.
Aşk gezegeni Venüs, gece saatlerinde Akrep burcuna geçiyor. Venüs akrep burcunda videomuzu izlemediyseniz venüsün anlamını akrep burcundaki etkilerini ve ledüni anlamda venüsün zararlı çalışması ve faydalı çalışmasını anlattık. venüs akrep burcuna geçtiğinde dikkat edilmesi gereken en önemli konu bağımlı ilişkilerdir. çünkü bağımlıların seçme şansları yoktur. bağımlıları karar mekanizmaları çalışmaz. çünkü iradelerini kullanamazlar. Peki ya bu durum içimizdeki hangi meleke ile ilgilidir. İşte bunları videomda anlattım. kanalıma profil fotomun altındaki linkten ulaşabilirsiniz aşağıyada koyuyorum.

https://youtu.be/7gBzuxtsAHY

Ayrıca Cumartesi akşamları Astroloji derslerine devam ediyoruz. Tamamen sıfırdan başlayalım diyenler aşağıya yazabilir...

Venüs akrepte her nekadar rahat edemesede su grupuları balık yengeç akrep ve ateş grubundan yay için ve bu burçlarda güneşi yükseleni ayı olanlar için İlişkilerde derinleşme, duygusal yoğunluk ve tutku ve daha fazla erotizm dolu bir zaman dilimine girildiği söylenebilir. Herkese güzel Hafta sonları.
Astrolog Arif Zafer Aydın
#aşk #venüsakrepte