TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER (5-11 HAZİRAN HAFTASI)

  • Anasayfa
  • Blog
  • TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER (5-11 HAZİRAN HAFTASI)

Terazi ve Yükselen Teraziler

5 Haziran Haftasına Ay yay burcunda 3. Evinizdeyken giriş yapıyorsunuz. 4 Haziran Dolunayını arkadaşlar kuzenler akraba komşu gibi yakın çevre alanlarınızdan karşılıyorsunuz. Bu kişilerle olan iletişimler ön plana çıkabilir. Sizin dengenizi bozacak konuşmalar olabilir. Aranızda daha önce halledemediğiniz konular varsa bu iki haftalık süreçte patlak verebilir. Trafikte ve kısa mesafe yolculuklarında da dikkat  etmeniz gereken bir zaman olabilir. Sabah 10:30 da Ay oğlak burcuna 4. Evinize geçiyor ve 8. Evdeki Jupiterden üçgen açı alıyor. Ayrıca buradaki Merkür Venüs kavuşumu akşam saatlerinde Ay ile uyumlu açı içerisine giriyor. Aile ebeveynlerle ilgili ani beklenmedik gündemler meydana gelebilir. Finansal konularınız ailenizle olan bağlantısı sizi önemli ölçüde etkileyebilir. Saat 16:47 itibariyle Venüs Aslan burcuna 11. Evinize geciş yapıyor. Eylül ayına kadar arkadaşlar sosyal guruplar düğün dernek gibi kalabalıklar arasında olacağınız ve bunların sizi destekleyeceği bir sürece giriyorsunuz. 

6 Haziran Salı günü Venüs Plüton karşıtlığı kesinleşiyor. Genel anlamda aşk ve para konularında dikkatli olmanız gereken bir hafta. 

7 Haziran çarşamba öğlen saatlerinde Ay 5. Evinize kova burcuna geçiş yapıyor. Plütonla kavuşumda ve Venüsle karşıtlık yapmaya devam edecek. Çarşamba ve perşembe günleri Aşk flört sevgili konularında manipüle edici durumlara karşı dikkat etmelisiniz. Ayrıca riskli yatırımlar için de uygun olmayan günler. Çocuklarınızla ilişkilerinizde daha duyarlı olmanız gerekebilir.

9 haziran Cuma günü 13:31 de Ay Balık burcuna 6. Evinize geçiş yapıyor. Hafta sonuna doğru işleriniz temponuz artabilir. Daha çok çalışmak isteyebilirsiniz. Bedensel sağlığınız için Kendinizi fazla yormamaya çalışmanızda fayda var.  

11 haziran Pazar günü 12:46 da Plüton oğlak burcunda geri harekete başlıyor 4. Evinize…


Hatice Sabırlı