Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu 28 Şubat Haftası

  • Anasayfa
  • Blog
  • Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu 28 Şubat Haftası
Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu 28 Şubat HaftasıGünlük Yaşam / Meslek:

Oldukça sakin bir haftadan sonra, şimdi tekrar sesinizi yükseltebilir (Merkür-Jüpiter) ve olağanüstü şeyler yapabilirsiniz (Mars-Plüton). 

Bir görevin mi var m? Şimdi cesurca üstesinden geleceğiniz büyük bir görev mi? Neyin, ne zaman ve nasıl yapılacağına siz karar verirsiniz ve kararlarınızda kesinlik gösterirsiniz. Genelde her şeyi çok uzun bir süre tartan ve bu nedenle karar vermede zayıf görünen tipik bir Terazi iseniz bu alışılmadık bir durumdur. Artık kararlısınızdır. Tartma işlemini zaten yaptınız (Merkür geri gidiyordu), şimdi büyük adımlarla ilerliyorsunuz. Başak Dolunayı, Cumartesi günkü sonucu anlatıyor ve Uranüs'ün de işin içine girmesiyle sonuç bazı insanları şaşırtabilir. Hafife mi alınıyorsun Dolunayda Venüs, barışçıl niyetleri gösteren Güneş'le birlikte hareket ediyor. Venüs her şeyi sevgi ve özveri ile yaptığınızdan "emin olabilir", aynı zamanda hayal gücü ve zevkle hareket edebilirsiniz. Bu hafta senin için böyle takdir edilmiş.

İlişki / Aşk:

Artık özel hayatınızda daha net kararlar alacaksınız. Partnerinize sormanıza bile gerek yok, çünkü artık umrunuzda olmayabilir özgür hissetmek sizinde hakkınız.  Ancak yaptığınız her şeyin evrensel doğrularla mukayese edin ve davranışlarınızın ve tutumlarınızın çevreniz tarafındanda takdir edilen tutumlar olmasına özen gösterin. Bunun nedeni, partnerinizin zayıflamış bir durumda olması ve sunmanız gereken her şeyi minnetle kabul etmesi olabilir. Yoksa elinden sizi kaçarıcak. Şimdi onu gerçeklerle yüzleştirme zamanı .  Ve O sunmanız gereken gerçekten çok şey var! Artık çok cömertsiniz, partnerinizin dar kalıplarına sığamacak enginlikte düşünüyorsunuz, bir vaiz gibi akıllıca konuşuyorsunuz, insanlar sizi dinlemeyi seviyor. Hayırlı işler bol güneşler ;)

                                                                                                                                   Astrolog Arif AYDIN