TERAZİ BURCU (12-18 HAZİRAN HAFTASI)


TERAZİ HAFTALIK (12-18 HAZİRAN)

Merhaba Sevgili Terazi burçları ve Yükselen Teraziler,

Haftaya Ay Koç burcunda 7. evinizdeyken giriş yapıyorsunuz. Pazartesi ve Salı günleri ikili ilişki dinamiklerinde evlilik ortaklık konularında yoğun olarak haftaya başlıyorsunuz. Merkürün İkizler burcuna yani sizin 9. Evinize geçmiş olması yaklaşık 1 ay boyunca eğitimler, medya yayıncılık, hukuk, yurtdışına yönelik işler açısından avantajlı bir sürece girdiğinizi gösteriyor.

Venüsün Aslan burcunuza geçmiş olmasıyla ise yaklaşık Ekim ayına kadar sosyal medya, sosyal platformlar guruplar dernekler topluluk içerisinde olmanızı gerektirecek keyifli bir döneme girdiniz. Bu uzun süreçte buralardaki insanların arkadaşlar ve çevrenizle olan uyumunuzda hak hukuk gözetmeye karmaya girmemeye dikkat etmelisiniz. Pazartesi günü Ayın Venüs Ve Mars ile üçgen açıda olması ilişkilerinizin ve işlerinizin rahat bir akış içerişinde geçebileceğini gösteriyor. Pazartesi ve Salı günlerini önemli işlerinizi yapmak açısından kullanabilirsiniz.

Salı günü 21:30 da Ay boğa burcuna geçiş yapıyor. Bu geçişle birlikte Çarşamba ve Perşembe günleri daha çok ortaklaşa yaptığınız işlerin gelirleri, krediler, nafaka, miras gibi konular gündeminizi meşgul edebilir.

Çarşamba sabah saatlerinde Ay Jüpiterle kavuşumda, Venüs ve Plütonla kare açı içerisinde olacak. Bugün biraz daha zorlayıcı ve abartılı enerjiler hakim olabilir. Ödemeler, alacak verecek gibi konularda bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Perşembe günü Ay Uranüsle kavuşumda ve Marsla kare açıda olacak. Sabahın erken saatleri biraz gergin ve huzursuz geçebilir. Kendinizi ruhsal anlamda sıkılmış bunalmış hissedebilir. Akşam saat 19:00 itibariyle Merkür Satürn karesi devreye giriyor.

Cuma Saat 04:46 da Ayın ikizler burcuna geçmesiyle birlikte bu açı daha yoğun hissedilebilir. Bugün biraz sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. İş ve çalışma ortamlarınızdan kaynaklı olarak kendinizi ifade edemediğinizi düşünebilirsiniz. Tanımadığınız yabancı kişilerle kurmanız gereken diyaloglarda engellenmelerle karşılaşabilirsiniz.

Cumartesi günü Ay Merkürle kavuşumda, Venüs ve Marsla 60 lık açı içerisinde olacak. Biraz daha rahat enerjinin aktığı, hukuk dava mahkeme eğitimler yurtdışı konuları ve çevrenizle genel olarak uyum içerisinde olabileceğiniz bir gün.

Pazar günü saat 07:38 de İkizler burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay'la birlikte uzmanlaşmak ve ilerletmek istediğiniz bir eğitime başlamak, yurtdışına çıkma hayalinizi gerçekleştirmek, hukuksal konularda yeni girişimlerde bulunmak iki hafta boyunca gündeminiz olabilir. Fakat Yeni Ayın Neptünden bir kare açı aldığını unutmayın. Özellikle bu konularda atacağınız yeni adımlarda çalışma hayatınızdan birilerinin veya günlük birlikte yaşadığınız kişilerin sizi kandırmamalarına dikkat etmelisiniz. Saat 13:58 de Ay yengeç burcuna geçiyor. Pazar gününü hedef ve planlar yaparak veya iş ve kariyerinize yönelik işlerle meşgul olarak geçirebilirsiniz.