ŞUBAT AYI GEZEGEN GEÇİŞLERİ

ŞUBAT AYI GEZEGEN GEÇİŞLERİ

27 ocak 05:34 te Venüs Balık burcuna geçiş yapıyor. 20 Şubata kadar olan bu süreçte; Aşk, ilişkiler, güzellik, sanat konuları destek görüyor. Aşk ve romantik ilişkiler için şanslı bir dönem.. Hassasiyet ve duygusallık da artabilir. Derin hislerle empati kurma ihtiyacı duyabiliriz. Başkalarının ihtiyaçlarını samimiyet ve  duyarlılıkla karşılama arzusunda olabiliriz. Sevgiyle alakalı konularda toleranslarımız artabilir. Ruhsal ve dinsel konulara ilginin arttığını görebiliriz. Sanatsal yetenekler de ön planda olacaktır. Bir taraftan da gerçeklerden uzaklaşacak kadar fantastik hayallere kapılabiliriz. Aşk uğruna gösterilecek kendini feda edişler bu dönemde meydana gelebilir. Başkalarına yardımda bulunduğumuz işlerden başarılı sonuçlar elde edebiliriz…


11 Şubatta Merkür Kova burcuna geçiyor. Mantıksal, orjinal ve sıradışı fikirlerin olduğu bir süreç. Aynı zamanda sabit burç olması esnek olmayan sabit fikirlerin olabileceğini de gösteriyor. Yeni teknolojik fikir ve düşünceler de bu dönemde ön plana çıkabilir. Doğru olanı sadece kendimizin bildiğini düşünmek ukalalaşmaya sebep olabilir. Bu dönem geleneksel olmak yerine yenilikçi adımlar atılacaktır.


5 Şubat Aslan Dolunayı. Keyif ve eğlence içeren konular, yakın arkadaşlar veya geniş çevreler ile ilgili durumlar, çocuklar, aşklar, risk aldığımız şeyler bu Dolunay ile birlikte vurgu kazanabilir


20 Şubatta Balık burcunda bir Yeni Ay var. 

Bu YeniAy ile egomuzu benliğimizi bir süreliğine görmezden gelip bir kenara bırakabiliriz. Başkalarinin ihtiyaçlarına karşı samimi bir duyarlılık sergileyebiliriz. Egosal ve kibirli durumlar bu dönemde kendini alçakgönüllülüğe bırakacaktır. Sezgisellik ve duygusallık baskın olacaktır. Kendini feda etme enerjisi ve aşırı fedakarlık hakim olabilir. Empati yapabilme duygusu gelişebilir. Yalnız kalmak içe çekilmek için de değerli zamanlardır. 


20 Şubatta YeniAy ile birlikte Venüs Koç burcuna geçiş yapıyor. Bu dönemde ikili ilişkilerde birtakım zorlanmalar, maymun iştahlılıklar gözlemlenlenebilir. Sempatik, çekici, dışadönük, girişken, aceleci, hareketli ilişkiler sözkonusu olabilir. Flörtöz ve keyife düşkünlük halleri artabilir. Bu dönemde hızlı başlayan ilişkilerde zamanla sorunlar gelişebilir.


Astromühendis: Hatice Sabırlı

Instagram