OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR (5-11 HAZİRAN HAFTASI)

  • Anasayfa
  • Blog
  • OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR (5-11 HAZİRAN HAFTASI)

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar

5 Haziran Haftasına Ay yay burcunda 12. Evinizdeyken giriş yapıyorsunuz. 4 Haziran Dolunayının etkilerini de bu evden alıyorsunuz. Bu iki haftalık süreçte kendinizi daha içinize yönelmiş hissedebilirsiniz. Ruhsal psikolojik konulara yönelebilirsiniz. Bedensel ve ruhsal sağlığınız ön planda olabilir. Hastaneler bakımevleri gibi kapalı ortamlarla olan bağlantılar gündeme gelebilir. Saat 10:30da Ay oğlak burcuna sizin burcunuza geçiyor ve 5. Evdeki Jupiterden üçgen açı alıyor. Ayrıca akşam saatlerinde Merkür Uranüs kavuşumundan da olumlu görünüm alıyor. Aşk sevgili konuları, eğlenceli aktiviteler ve çocuklarla olan olumlu ilişkileriniz açısından pazartesi gününü kullanabilirsiniz. Saat 16:47 itibariyle Venüs Aslan burcuna 8. Evinize geçiş yapıyor. Eylül ayına kadar burada kalacak olan Venüs, size krediler miraslar ödemeler ortaklı işlerden gelecek kazançlar açısından destekleyici etkiler sunabilir. Eşinizin geliryle ilgili güzel gelişmeler görebilirsiniz. 

6 Haziran Salı Venüs Plüto karşıtlığı kesinleşiyor. Aşk ve parasal konuların genel olarak zorlayıcı olduğu bir hafta. Fakat Venüsün sizin para alanlarınızdan birine geçiyor olması sizi biraz daha avantajlı kılabilir. 

7 Haziran çarşamba öğlen saatlerinde Ay 2. Evinize kova burcuna geçiyor. Plütonla kavuşumda ve Venüsle karşıt durumda olacağı için Çarşamba ve perşembe günleri yine maddi parasal konular gündeminizde olmasına rağmen çok da ilerleme kaydedemediğinizi görebilirsiniz. 

9 haziran Cuma günü 13:31 de Ay Balık burcuna  3. Evinize geçiş yapıyor. Cuma günü ve hafta sonu daha çok yakın çevreniz ve arkadaşlarınızla vakit geçirmek, onlarla iletişim halinde kalmak isteyebilirsiniz. Minik kısa seyahatler yapmak iyi gelebilir. 

11 haziran Pazar 12:46 da Plüton oğlak burcunda sizin burcunuzda geri harekete başlıyor..


Hatice Sabırlı