Oğlak burcu haftalık yorumu

Oğlak burcu haftalık yorumuOğlak burcu haftalık yorumu 


19 - 25 Nisan 2021 Haftalık Burç Yorumları 


Oğlak burçları bu hafta hobilerinize veya  çocuklarınıza çok iyi vakitler geçirebileceğiniz bir zaman dilimindesiniz. İyi vakit geçirmek güzel ama iyi vakit geçirmek için para lazım diyor olabilirsiniz. Bende sizin bu sözlerinize katılıyorum. Çünkü. 2. Evinizdeki satürn ile 5 . Evinizdeki gezgin yığılması arasında bir kare açı var. Malesef maddiyat la ilgili konularda bazı yükselen oğlaklar nerdeyse tamamen kilitlenmiş durumdalar. 

12. Evdeki güney ay düğümü ile 4. Evinizdeki chrion aile içinde yapmış olduğunuz inatçılıklar karma yaratmış olabilir ve şimdiki zamanlar bu karmaları temizleme zamanı. İşle ilgili bazılarınız kımıldayamıyor olabilir. Bazılarınız işsiz olduğu için kımıldayamıyor. Bazılarınız ise işten kafasını kaldıramadığı için kımıldayamıyor.  Sonuçta kımıldayamıyorsunuz.  Mars 7 .evinizde enerjinizi ailevi konuları vermeniz  hissiyat dünyanızın gelişmesini sağlıycak. Her şeyin bir enerji olduğunu düşündüğünüzde sizin içinizde ne kadar sevgi dolu enerji olursa dış dünyanız paranız pulunuzda aynı şekilde gelişmesi söz konusu olucak. Unutmayın ki düşünce bir enerjidir. İnatlaşarak kilitlendiğiniz her enerji sizinde hayatınızdaki belli başlı alanlarda kilitlenmenize neden olacak. 

Aşk ve sevgili zamanları açısındanda güzel bir zaman bu paranın yokluğunda nasıl olur bilmem ama aşk bu olabilir yani.  Evliler açısındada çocuk yapma düşüncesinde olanlar için çok iyi bir zaman …

Size güzel haftalar sevgili oğlaklar.