OĞLAK BURCU Haftalık Burçlar Yorumu

OĞLAK BURCU Haftalık Burçlar Yorumu

OĞLAK BURCU Haftalık Burçlar 18-24 Ocak 2021 Astrolog Arif Aydın
https://astroarif.com
Güneş Oğlak burcunu terk eder ve Kova burcunu Çarşamba gününden daha fazla vurgulamaya yardımcı olur. O halde, sadece Venüs ve Pluto hala Oğlak burcundadır. Venüs, iyi davranışlarınızı desteklerken, Pluto (düşük?) İçgüdülerinizi teşvik eder. Uranüs'e yakın olan Mars da içgüdüsel veya kompulsiftir, bu nedenle aniden aktif hale gelir, bu nedenle Venüs'ün hiçbir şeyi düzeltme şansı yoktur. Temelde iyi bir insansanız, kötü bir şey olmayacak - sadece gerçek doğanızı ifade ediyorsunuz. Belki de busonunda kendin olma şansı? Bir süredir üzerinde çalışıyorsunuz, ancak Mars-Uranüs ile ileriye doğru bir sıçrama yaşayabilirsiniz. Alışılmadık, konformist olmayan yönünüzü göstermeyi seviyorsunuz (tam olarak ne zamandan beri?). Bu belki de stilinizde, giyiminizde, şimdi - Oğlak burcundaki Venüs sayesinde - tekrar daha fazla değer verdiğinizde belirgin olacaktır. Açılmak üzeresin.
İlişki / Aşk:
Şimdi oyun içgüdünüz geri geliyor. Belki kendinizi flört ederken buluyorsunuz, belki bir iltifat alıyor ve aynı şaşırtıcı şekilde tepki veriyorsunuz ... Bu tür deneyimler sırasında hayata karşı yeni bir tutum ve çok fazla enerji alıyorsunuz. Belki kendinizi farklı bir ışık altında görüyorsunuz ve daha önceki zamanlardan daha güvenli hissediyorsunuz. Bir atılım, yeni, heyecan verici ve kendi belirlediği bir zamanın başlangıcı gibi hissedebilir.
#oğlak #oğlakburcu #oglakburcuerkegi #oğlakkadını #oğlakburcuyorumu #burçyorumları #oğlakburcuaşk #oğlakburcuiş #oğlakburcupara #astrologarif #astrologarifaydın #astrologarifaydin #capricorn #horoscopes #belgium #antalya #ankara #izmir ##oglakburcuyum #oğlakburcuyum