OĞLAK BURCU 2023 NİSAN

OĞLAK BURCU 2023 NİSAN

OĞLAK

Merhaba sevgili Oğlaklar ve Yükselen Oğlak Burçları,

 Nisan ayına Venüs ve Uranüs kavuşumunu 5. Evinizde ağırlayarak başlangıç yapıyorsunuz. Bu da demek oluyor ki Nisanın ilk haftasında aşk flört ve çocuklarınızla ilgili konularda sürpriz güzel etkilerle başlıyorsunuz. Bu hafta belki de şans oyunlarından, borsa ya da riskli bazı yatırımlardan sürpriz kazançlar da elde edebilirsiniz. Belki bir hamilelik bebek haberi alabilirsiniz. Ya da sevgili aşk ilişkilerinde güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

6 Nisanda gerçekleşecek olan Dolunay 10. Evinizde meydana geliyor. Dolayısıyla iş, kariyer meslek hayatınızla ilgili veya ev aile yuva ebeveynlerinizle alakalı bir takım gündemler ön planda olabilir. Dolunaylar bize bitişleri sonlanmaları değişimleri anlattığı gibi artık sonuca gitmesi çözülmesi gereken konuları da farkettirir düzeyde gün yüzüne çıkarır. İşiniz, mesleğinizi icra ettiğiniz alandaki patronlar, otoriteler veya iş konularıyla bağlantılı çözülmesi gereken mevzular ortaya çıkabilir. Size üstten bakan fazla egosal karakterde insanlar çevrenizde belirebilir. Bu kişilerle olan iletişimlerinize dikkat etmelisiniz.

21 Mayısa kadar 7. Evinizde Yengeç burcunda ilerleyecek olan Mars, ikili ilişkiler, evlilik eş ve ortaklık kurduğunuz kişilerle pasif agresif duygusal çatışmalara götürebilir. Bunun bilincinde ve farkında olarak karşınızdaki kişiyle iletişimlerinize dikkat etmenizde fayda var. Özellikle 15 Nisan ve 7 Mayıs tarihleri arasında bu olumsuz etkilere karşı uyanık olmalısınız.

20 Nisanda Koç burcunda güçlü bir Güneş tutulması meydana gelecek. Siz oğlakların, yengeç, koç ve terazi burçlarının son derecelerinde gezegenleri olanlar bu etkileri 6 ay boyunca daha yoğun bir şekilde hayatlarında hissedecektir. 4. Evinizdeki bu Güneş tutulması ev yuva aile atalar anne babanızla ilgili alanda yaşayacaksınız. Ev arazi toprak almak satmak, taşınmak, ev içi tadilatlar gibi gündemler hayatınıza girebilir. Yine iş ve kariyer hayatınızda da köklü yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

21 Nisanda Boğa burcunda Merkür geri hareketine başlayacak. Bu tarihten 15 Mayısa kadar olan süreçte yeni bir işe başlamak, anlaşmalara girmek, imzalar atmak veya eski bir ilişkiye fırsat vermek sonradan pişmanlıklar getirebilir. Çocuklarınızla ilgili ertelediğiniz bir iş ya da konu yeniden gündeminize gelebilir. Daha önce yarım kalmış bir işse tamamlamanız yerinde olacaktır. Fakat hertürlü yeni başlangıç için 15 Mayısı beklemeniz daha uygun. Ayrıca bu süreçte siz Oğlaklar parasal bazı sorun ve problemlerle karşılaşmamak adına riskli yatırımlardan Retro bitim tarihe kadar uzak durmalısınız.  

Mutlu bir Nisan ayı dilerim…

Astromühendis: Hatice Sabırlı

İnstagram