KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR (5-11 HAZİRAN HAFTASI)

  • Anasayfa
  • Blog
  • KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR (5-11 HAZİRAN HAFTASI)

Kova ve Yükselen Kovalar

5 Haziran Haftasına Ay yay burcunda 11. Evinizdeyken giriş yapıyorsunuz. 4 Haziran Dolunayından sosyal çevreniz, katıldığınız davetler guruplar arkadaşlarınızla ilgili alandan etki alıyorsunuz. Hayalleriniz hedeflerinizle ilgili gelişmeler kaydedebilirsiniz. Arkadaş ortamlarındaki gerginliklere bu iki hafta boyunca dikkat etmenizde yarar var. Arkadaşlarınızla aranızda daha önceden çözemediğiniz sorunlar üstü kapatılmış meseleler varsa bu dönemde tekrar gündeme gelebilir. Sosyal medyayla bağlantılı işleriniz varsa bunlarla ilgili inişler çıkışlar yaşayabilirsiniz. Saat 10:30da Ay oğlak burcuna 12. Evinize geçiyor ve 4. Evdeki Jupiterden üçgen açı alıyor. Ayrıca buradaki Merkür Uranüs kavuşumundan da akşam saatleri itibariyle destekleyici açı alıyor. Tam kendinizi kabuğunuza çekilmiş etrafınızla bağınızı koparmak isterken aile büyüklerinden anne babanızdan beklenmedik destekler görebilirsiniz. Saat 16:47 itibariyle Venüs Aslan burcuna burcunuza 7. Evinize geciş yapıyor. Eylül ayına kadar Venüs bu evde seyahatine devam edecek. Evlilik ilişkiler eş partner ortaklarla alakalı güzel gündemlerin karşınıza çıkabileceği uzun bir döneme giriş yapıyorsunuz.

6 Haziran Salı günü Venüs Plüto karşıtlığı kesinleşiyor. Bu hafta genel olarak Aşk ve parasal konularda biraz zorlanmaya maruz kalınabilecek bir hafta. O yüzden riskli ve büyük adımlar atmamaya dikkat etmelisiniz.

7 Haziran çarşamba öğlen saatlerinde Ay Kovaya yani burcunuza geçiş yapacak. Çarşamba ve perşembe günleri kendinizi daha çok göstermek isteyebileceğiniz cesaretli ve özgüvenli olduğunuz günler. Fakat Ay burada Plütonla kavuşumda Venüsle karşıt durumda olacağı için özellikle ikili ilişkilerde ben bilirimci, güç gösterisi yapıcı tavırlardan uzak kalmanızda fayda var. Bu hareketler ilişkilerde kopma noktasına kadar götürebilir. 

9 haziran Cuma 13:31 de Ay Balık burcuna 2. Evinize geçiş yapacak. Cuma cumartesi ve pazar günleri odak noktanız daha çok finansal alanlarınızda. Duygusal harcamalar yapmak isteyebilirsiniz. Veya ödemeler kazançlar yatırımlar ve bütçenizle ilgili işlerinize yoğunlaşabilirsiniz. 

11 haziran Pazar 12:46 da Plüton oğlak burcunda geri harekete başlıyor 12. Evinize…


Hatice Sabırlı