KOVA Haftalık Burç Yorumu

KOVA Haftalık Burç Yorumu

KOVA Haftalık Burçlar 18-24 Ocak 2021 Astrolog Arif Aydın Günlük
https://astroarif.com
Kişisel geçmişinizle uğraştıktan sonra, şimdiki zamana geri döneceksiniz, çünkü burada acilen ihtiyacınız var. Bağlılık göstermeniz için size birçok fırsat verilecektir. Bu senin için gerçekten çok iyi. Haftanın sonuna doğru, Mars ve Jüpiter arasındaki gerilimin yönü kesinleşir ve bu da size kanat verebilir. Pazar günü Güneş Satürn'e ulaşarak yeteneğinizi ve uzmanlığınızı onaylar. Yeteneklerinizin sınırlarına ulaşmanız veya en azından öyle düşünmeniz de mümkündür. Sağlıklı özeleştiri size zarar veremez, çünkü Mars-Uranüs yüksek bir uçağı gösterir. Önümüzdeki hafta Sun-Jüpiter ile başlayacak ve bu da yüksek uçan niteliklere işaret ediyor ... İyi bir başlangıç ​​yapıyorsunuz.
İlişki / Aşk:
Güneş'in Kova ve Mars-Uranüs'e çarşamba günü girişi yeni bir yaşamın başlangıcı gibi görünüyor. Karizmanız o kadar dinamik ve yaşamı onaylar ki, insan dostlarınız sizi fark eder ve sizi model olarak görür. Değişikliğiniz partnerinizden de gizli kalmayacaktır. Onlar halledebilirler mi? Tepkilerini nasıl deneyimliyorsunuz? Onlara karşı biraz daha yardımsever olmanız gerekir mi?
#kovaburcu #kovakadını #kovaburcukadını #kovaburcukadini #kovaburcuhaftalıkyorum #kovaburcuaşk #haftalikburcyorumu #burçyorumları #astrologarif #astrologarifaydın #arifaydinastorolji #astroarif #aquarius #horoscopes #romantizm #güzelsözler #düşünceler #derindüşünce #psikoloji #Evrensel