KOVA BURCU ŞUBAT 2023

KOVA BURCU ŞUBAT 2023

KOVA BURCU ŞUBAT 2023

Merhaba Sevgili Kovalar ve Yükselen Burcu Kova olanlar;

Şubat Ayına Merkür 12. Evinizde ilerlerken başlıyorsunuz. İçselliğinize çekildiğiniz kendi düşüncelerinizle baş başa kalmak istediğiniz süreç zarfında Retro enerjisiyle birlikte huzursuz hissetmiş olabilirsiniz. Merkür 11 Şubatta Burcunuza geçiş yapıyor. Artık kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz akıllı ve mantıklı kararlar alabileceğiniz günler başlıyor. İlişkilerdeki iletişimleriniz daha hızlı ve akıcı olacaktır.

5 Şubattaki Aslan Dolunayı sizin 7. Evinizde gerçekleşiyor. İlişkilerde karşılıklı kimliklerin ön plana çıkacağı durumlar meydana gelebilir. Daha önceden ilişkiler adına verdiğimiz kararlar planlar bu dönemde açığa çıkabilir. Evlilik ve ilişki alanınızda bazı tamamlanmalar ve sonuçlara gidebilirsiniz. 

Mars 25 Marta kadar 5. Evinizde ilerliyor olacak. Enerjiniz ve motivasyonunuz aşk, romantizm ve çocuklar ile ilgili alanlarda artacaktır. Eğer bu geçiş Mars, haritanızdan uyumlu açılar alıyorsa, enerjinizi yaratıcı faaliyetlere spora keyifli alanlarda olumlu şekillerde kullanabilirsiniz. Eğer sert açılar alıyorsanız çocuğunuzun sağlığı, çocuklarla ilgili girişimler gibi konularda adım atmak uygun olmayacaktır. Kazalara ve sakarlıklara da ekstra dikkat etmek gereklidir.

20 Şubatta Balık burcunda meydana gelecek Yeniay sizin 2. Ev konularınızı aydınlatacak. Maddi kaynaklarınızı yönetebilmek, bütçe planlaması ve idaresi yapabilmek gibi gündemleriniz olacaktır. Güneşin ve Ayın burada olması ebeveynlerinizden gelebilecek maddi destekler anlamına da gelebilir. Bu dönemde gelirleriniz artabilir. Maddi alanları ilgilendiren yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Aynı zamanda 20 Şubat Yeniayıyla birlikte Venüsün Koç burcuna geçmesi sizin 3. Ev konularınıza olumlu fırsatlar getirecektir. Yakın arkadaşlarınız, kardeşleriniz, kuzenleriniz le olan sosyal ilişkileriniz artacaktır. Reklam, tanıtım, pazarlama, ticaret, internet gibi alanlardan maddi gelirler elde edebilirsiniz.  Keyif alacağınız görüşmeler anlaşmalar yapabilirsiniz. Eğitimler almak kısa seyahatlere çıkmak için de çok uygun bir dönem olacaktır.

Mutlu bir Ay dilerim..

Astromühendis: Hatice Sabırlı

 İnstagram