KOVA BURCU 2023 NİSAN

KOVA BURCU 2023 NİSAN

KOVA

Merhaba sevgili Kovalar ve Yükselen Kova Burçları,

Nisan ayına Venüs ve Uranüs kavuşumunu 4. Evinizde karşılayarak başlıyorsunuz. Bu da demek oluyor ki Nisanın ilk haftasına anne baba ebeveyn kökler atalar ev aile yuva konularından gelebilecek ani beklenmedik sürprizlerle giriş yapıyorsunuz. Genel olarak ay genelinde odak noktanız iletişim diyaloglar ve düşünceler olacak.

6 Nisanda terazi burcunda bir Dolunay meydana gelecek 9. Evinizde. Yurtdışı, yabancılar, seyahatler, eğitimler, din ve inanç konuları ile birlikte yakın çevreniz akrabalar, kardeşler, kuzenler, evliyeniz eşin akrabalarını temsil eden alanlar üzerinden gündemler yaşayabilirsiniz. Zihninizde geçmişe dair kalan çözümlenmemiş sonuçlanmamış yarım kalan konular varsa ve dönüp dönüp bunları düşünmek sizi yoruyorsa bu Dolunayla birlikte tüm bunlardan kurtulmanız için fırsatlar karşınıza çıkabilir.

21 Mayısa kadar Yengeç burcunda 6. Evinizde ilerleyecek olan Mars, başta sağlığınız olmak üzere, günlük çalışma temponuza, fiziksel yorgunluklara, enerji düşmesine, iş ortamlarındaki problemlere ve evcil hayvanlarınıza dikkat çekiyor. Ayrıca Nisanın başından itibaren aklınızdan geçirdiğiniz düşüncelere dikkat edin. Gerçekleşme ihtimali oldukça yüksek.

20 Nisanda Koç burcunda çok güçlü bir Güneş tutulması var. Bu tutulma tüm düşüncelerinizin gerçekleşmesi yönünde tetikleyici olacaktır. Hatta ayın sonundan itibaren 6 aylık dilimde aklınızdakilerin somut bir şekilde gerçekleşmeye başladığını gözlemleyebilirsiniz. Bu güçlü etki sonrasında güzel gelişmelerle karşılaşmak istiyorsanız eğer, sizi negatife götüren insanlarla iletişim kurmamaya kötü söz ve düşüncelerden ortamlardan uzak kalmaya çalışmalısınız.

21 Nisandaki Merkür Retrosu ise 4. Evinizde meydana geliyor. Ev içi bakım, tadilat, ev ve emlak alım satımı, taşınma gibi konularda sorun ve problemlerle karşılaşmayı getirebilecek bir Retro süreci. Aynı zamanda aile anne baba ve köklerinizle olan bağlarınız ve iletişiminize de ayrıca dikkat etmelisiniz. Huzur ve güven ortamını bozacak hareketlere girmemelisiniz. Bu alanlarda yeni adımlar atmak istiyorsanız 15 Mayıs Merkür Retro bitişini beklemenizi tavsiye ederiz.

Mutlu bir Nisan ayı dilerim…

Astromühendis: Hatice Sabırlı

 İnstagram