KOVA BURCU (12-18 HAZİRAN HAFTASI)


KOVA HAFTALIK (12-18 HAZİRAN)

Merhaba Sevgili Kova burçları ve Yükselen Kovalar,

Haftaya Ay Koç burcunda 3. evinizdeyken giriş yapıyorsunuz. Pazartesi ve Salı günlerini daha çok arkadaş yakın çevre kuzen kardeş gibi size yakın gelen insanlarla geçirebilirsiniz. Merkürün İkizler burcuna yani sizin 5. Evinize geçmiş olması yaklaşık 1 ay boyunca aşk ilişkileri, eğlence, hobiler, spor gezmek ve size keyif veren konularla bağlantılı geçirebileceğinizi gösteriyor.

Venüsün Aslan burcuna geçmiş olması ise yaklaşık Ekim ayına kadar ikili ilişkilerinizi, evlilik, eş ve ortaklık konularını ana konu haline getiriyor. Bu dönem yeni bir partnerle tanışabilir veya evlilik kararı alabilirsiniz. Fakat bu alanlarda Karmalara açık bir dönemi de içinde barındırdığından kimsenin hakkına hukukuna girmemeye çalışmalısınız. Pazartesi günü Ayın Venüs Ve Mars ile üçgen açıda olması ilişkilerinizin ve işlerinizin rahat bir akış içerişinde geçebileceğini gösteriyor. Pazartesi ve Salı günlerini önemli işlerinizi yapmak açısından kullanabilirsiniz.

Salı günü 21:30 da Ay boğa burcuna geçiş yapıyor. Bu geçişle birlikte Çarşamba ve Perşembe günlerini anne babanızla ailenizle evinizde yuvanızda geçirmek isteyebilirsiniz.

Çarşamba sabah saatlerinde Ay Jüpiterle kavuşumda, Venüs ve Plütonla kare açı içerisinde olacak. Bugün biraz daha zorlayıcı ve abartılı enerjiler hakim olabilir. İlişkiler ve aile içerisinde istenmeyen ve kontrolsüz bir şekilde büyüyen mevzular gündeme gelebilir.

Perşembe günü de Ay Uranüsle kavuşumda ve Marsla kare açıda olacak. Sabahın erken saatleri biraz gergin ve huzursuz geçebilir. Aile ve evlilik alanınızda ya da ortaklı işlerinizde ani çıkışlar fevrilikler meydana gelebilir. Kontrollü olmakta fayda var. Akşam saat 19:00 itibariyle Merkür Satürn karesi devreye giriyor.

Cuma Saat 04:46 da Ayın ikizler burcuna geçmesiyle birlikte bu açı daha yoğun hissedilebilir. Keyif ve eğlence alanlarına yönelik harcamalarınızda birtakım engellerle karşılaşabilirsiniz. Sevgili aşk ilişkilerinde iletişimde problemler yaşanabilir.

Cumartesi günü Ay Merkürle kavuşumda, Venüs ve Marsla 60 lık açı içerisinde olacak. Bugün ikili ilişkiler evlilik flört çocuklar gibi her türlü alanda rahat bir akış içerisinde olabilirsiniz.

Pazar günü saat 07:38 de İkizler burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay'la birlikte iki hafta boyunca yeni bir hobi edinmek, spora başlamak, yeni bir aşk başlangıçı, veya evliyseniz bir bebek haberi alma gibi konular gündeminiz olabilir. Saat 13:58 de Ay yengeç burcuna geçiyor. Pazar gününü günlük işlerinizin yoğunluğunda, yarım kalan işlerinizi tamamlayarak değerlendirebilirsiniz.