KOÇ BURCU Haftalık Burç Yorumu

KOÇ BURCU Haftalık Burç Yorumu

KOÇ BURCU Haftalık Burç Yorumu 18-24 Ocak 2021 Astrolog Arif Aydın
https://astroarif.com
Gezegenlerin çoğu iki element üzerine yayılmıştır: hava ve toprak. Güneş, toprak elementinden (Oğlak) hava elementine (Kova) dönüşürken, Mars toprak elementinde (Boğa) bulunan Kova burcunun yöneticisi olan Uranüs'e ulaşır. Bu, depremin etkisiyle ayaklanmalar içeren bir durumu yoğunlaştırır. Koç için, maddi şeylerle ilgili olabilir: aniden ev veya hisse senedi değeri çok daha fazla veya çok daha azdır. Eğer fiziksel olarak yaşarsanız, aniden çok daha fazla veya çok daha az hareketliliğe sahip olursunuz. İlişki düzeyinde, bir temas kopabilir veya kopuk bir temas yeniden canlandırılabilir. Uranüs ile herhangi bir durum diğer aşırı uç noktaya inebilir ki bu da şaşırtıcıdır. Kendi eylemlerinizle de şaşırabilirsiniz. Bazen harekete geçmeye başladığınızda hala düşünürsünüz ve güdülerinizi ancak bir eylem zaten tamamlandığında öğrenirsiniz.
İlişki / Aşk:
Şimdiye kadarki ilişki hayatınızı sorguluyorsunuz. Mars, özellikle ilişki hayatınıza yepyeni bir yön vermek istiyorsanız, bağlantıları aracılığıyla daha cesur kararları teşvik eder. Yeni yıl arifesinde bunun dürtüsü gelebilirdi, hatırladın mı? Kararlarınız zor olabilir ve insanlar onları ancak tüm hikayenizi bilirlerse, neler yaşadığınızı bilirlerse anlayabilirler.

#koçburcu #koçburcukadını #koçburcuhaftalıkyorum ##haftalikburcyorumu #burçyorumu #burçlar #astrolog #astrologarifaydın #astrologarif #arifaydinastroloji #moda #sanat #yemek #güzelsözler #markalar #çanta #giyim #dekorasyon #bayan #Kadınlara