İKİZLER BURCU Haftalık Burç Yorumu

İKİZLER BURCU Haftalık Burç Yorumu

Haftalık Burçlar 18-24 Ocak 2021 Astrolog Arif Aydın
https://astroarif.com
İKİZLER BURCU
Güneş, Merkür, Jüpiter ve Satürn'ün bulunduğu Kova burcuna ilerler. Ufkunuz genişlemeye devam ediyor. Geniş ufuk dayanılamayacak kadar fazla mı yoksa daha çok olayları takip etmek için daha fazla bilgi almaya davet olarak mı görüyorsunuz? Başka bir konu ise Mars'ın Uranüs'e kavuşumasını anlatılıyor. Bu iki gezegen bir isyanı temsil ediyor. Kendinizi asi bir rolde görüyor olabilir misiniz ? Kendinizi böyle bir rolde görmemeniz, ancak başkaları tarafından bu şekilde görülmeniz ve size bundan dolayı tepki vereme durumu var. Kova burcunda vurgulanan Mars-Uranüs'ün şiddetle sürprizler beklemeniz gereken veya özgür ruhlara sempati duyduğunuz bir haftayı ifade ediyor. Yüksek öğrenim akademik bilgi ve eğitime büyük önem veriyorsunuz. Rastgele iş yapanlar yada Sakar görünenler sizi kazanamazlar. Bununla birlikte, akıllı ,bilinçli kişiler sizi mantıklı argümanlarla ikna edebilir.
İlişki / Aşk:
Mars ve Venüs, değişim konusunda oldukça pragmatik olduğunuzu gösteriyor çünkü bu değişim , kaçınılmaz ve doğal bir süreç. Yine de, bu hafta sizin için "zor" geçebilir. Oğlak burcundaki Venüs zor bir süreç. Malum oğlanı olduğu yerde elence olmaz aşk dediğin şey mantıkla planlamaklada yürümez yürüsede zevkli olmaz - Bu durumun üstesinden gelemek senin için zor görünüyor başarabilir misin? Duygularınızı çok fazla bir kenara mı itiyorsunuz? Vücudun ne diyor? Genellikle, kendinize karşı çok sert olduğunuzda isyan eder.

#ikizlerburcu #ikizlerburcukadını #ikizlerhaftalıkyorum #haftalikburcyorumu #burçyorumu #burçlar #astrolog #astrologarifaydın #astrologarif #arifaydinastroloji #moda #sanat #yemek #güzelsözler #markalar #çanta #giyim #dekorasyon #bayan #Kadınlara #ikizlerkadını #ikizlerburcuaşk #ikizler #ikizlerkadınıaşk