Haftalık Burçlar Yorumları 03-09 Mayıs 2021

  • Anasayfa
  • Blog
  • Haftalık Burçlar Yorumları 03-09 Mayıs 2021
Haftalık Burçlar  Yorumları 03-09 Mayıs 2021

Haftalık Burçlar 

03-09 Mayıs 2021 arası hafta  

Günlük Yaşam / Meslek: 

Haftaya yoğun kare açılarla giriyoruz. Biz İnsanlar için hayat giderek dahada zor hale geliyor. bu dönemde  aşırılıklara dikkat edelim.  Bu hafta, Güneş'in Satürn'le gerilim içinde olmasıyla başlarken, Ay satürnle tam kavuşum yapacak. İşilerin zorlaştığı yer burasıdır. Aynı zamanda, Merkür, Jüpiter ile kare açı yapıyor . Her ikisi de sabit burçlarda, bu durum  herkesin kesinlikle haklı olduğunu düşündüğünü göstermektedir. Herkesin kendisini haklı gördüğü bir ortamda  tartışmalar kaçınılmazdır. Özellikle aile içinde inatlaşmalar ve anlayışsız tartışmalara tanık olabilirsiniz. Anne babanızın tartışmalarına tanık olabilirsiniz. Eğer aynı evde yaşayan taraflar birbirlerine anlayış göstermezler ise içinde bulunduğunuz durum katlanılmaz hale gelebilir . Bu durumu idare edemezseniz  daha sabırlı olun  zira ayın kova burcundaki ilerlemesi jupiter etkisinden sonra daha esnek anlayışlı bir hal almaya başlayacak  balık burcuna geldiğinde ortalık dahada sakinleşecek. 

Merkür İkizler'e seyrine devam ederken  Salı / Çarşamba günü biraz daha açıklık ve uzlaşma isteği olacaktır. Bi kaç gün öncesinden gelen gerginlikler küslükler son bulunabilir.  En azından birbirleriyle tekrar iletişim kurarlar ve düşündükleri her şeyi söylemezler. Gerçekten çözüm odaklı düşünür ve hareket ederler. 
Perşembe günü, Venüs ve Pluto iyi bir trine açı yapıyor. bu açı  insanların kanıtlanmış değerlerine sadık kalmasının ne kadar önemli olduğunu gösterdiği gibi tutukulu aşk yaşayabileceğiniz bir güne de işaret eder.. 
 Venüs Pazar gününden itibaren İkizler burcundadır, yani uzlaşma isteği yine sonunda önemli olan değerler arasındadır.

İlişki / Aşk:

bu hafta Venüs  Pluto ile  aşk ve tutku konusunda ne kadar ciddi olduğunuzu gösteren iyi bir bağlantıya sağlıyor. Kendinize uygun bir partneriniz varsa samanlık seyran olabilir
bu açı aynı zamanda ilişkilerde Saygı ve yargısızlık özgürlük anlayışı ile  ilgili önemli endişelere neden olabilir. Daha basit bir tabirle tutuklarınız yargılanması yada eleştirilmesi sizi rahatsız edebilir. 

Parasal konuları gündeminizde tutmanız ilişkinizde olumsuz etkiler oluşturabilir malum şu sıralar maddiyat herkesin gündemi... Partnerinizle olan ilişkinizde eşitlik ve taktir görme isteği hakim olabilir. Zaten sorunlarınızın altında yatan temel sebep de bu. nefretin büyük aşk ve sevgiden arta kalan bir duygu olduğunu unutmayın. Tartışmalarınızın nefrete dönüşmesine izin vermeyin.  Çünkü nefret sevginin ters çevirilimiş halidir.