Haftalık Burç yorumları 25-31 ocak 2021

Haftalık Burç yorumları 25-31 ocak 2021


HAFATALIK BURÇ YORUMLARI 25-31 OCAK 2021 ASTROLOG ARİF AYDIN   

https://astroarif.com.  


Bu hafta Aslan burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Ancak bu dolunay çokta normal bir dolunay sayılmaz zira çok sert etkiler içinde gerçekleşiyor.  Aslan burcunun 9. Derecesinde güneş, satürn Jupiter, aynı hizaya geliyor. Ve daha ilgi çeken bir nokta uranüs-mars kavuşumuna T-kare yapacak.


Peki bunlar ne anlama geliyor. 

  1. Egolar havada uçuyor. Bilirsiniz toplumlar savaş etmezler toplumların yöneticilerinin egolarının çarpışmasıyla oluşur savaşlar. 
  2. Ekonomik anlamda zaten bunalmış durumda ki halklarda isyan protestolar başlayabilir özellike kibirli hükümdarlara karşı bu tarz büyük protesto hareketleri gözlemlenebilir.  Ve tüm bunları bi anda aniden tetiklenmesi ve aniden ortaya çıkması nerdeyse bir kıvılcıma bakıyor gibi görünüyor. 
  3. Yaşanılan bu ekonomisel durum liderleri baskı altına alıp liderlerin başka kaynaklar arayışı savaşlara davet çıkarabilir. 
  4. Sağlık pandevirs vs ani artışlar yada bilinmeyen yeni semptomlar yada yeni versiyonları bir anda artabilir. 
  5. Hava koşulları zorlaşabilir yada hava koşullarınında verdiği zorlaşmalarla yaşanan sağlık sorunları çok daha fazla artabilir.

30 ocak ta bir merkür metrosu başlıyor. Tüm bu yaşanabilecek durumlara birde akıl tutulması aniden parlamalar. Özellikle arkadaş ilişkilerinizde yanlış anlamalar ve anlaşmalar yaşayabilirsiniz…

30 ocaktan 21 şubata kadar yaşanabilecek bu merkür gerilemesi özellikle dünya çapındaki internet erişiminde sorunlar yaşatabilir…25 ocak Pazartesi güne ay ikizler burcunda ve ay tüm gün boşlukta sakin bir pazartesi bizi bekliyor. Dikkat dağınıklıklarını dikkat 

Güneş chiron  sekstil açısı olduğu için mütevaziliklerin göstergesi yardım severlik günümüz ama bal yapmaz arı gibi olabilirsiniz… yardım etmek ve yardım ediyor görünmek aynı şey değildir unutmayın.


26 ocak salı ay yengeç burunda Aile konuları gündeminizde olabilir. Neptün ay düğümleri ile T-kare yapıyor. Özellikle aileden gelen karmalara dikkat. Aile anne babayı arayıp sormak gönül almak ve helalleşmek için güzel bir gün. Zira kadersel olarak karmik gelen eskiden kalma bazı kapanmamış dosyaların mevzularının önünüze gelebileceği bir gün.


Güneş uranüs kareside unutulmamalı bu günlerde yapacağınız kibirli hareketler yıkım getirebilir. Ne oldum değil ne olacağım demeli.


27  ocak çarşamba günü salı günü oluşan etikler devam ederken, karmik konularla ilgili rüyalarınızda artış olabilir.


28 ocak perşembe günü aslan burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor. Aynı zamanda Venüs Pluto aynı çizgiye geliyor. Özellikle dünyada bazı politik karakterlerin aşk ilişkileri yada gizledikleri sansürlerdikleri bazı ilişki ve bilgilerin ortaya çıkabilmesi gibi bir durumu olabilir. Olumlu olarak bakılacak olursada daha önceden bozulmuş bazı politik ilişkilerin baskıyla seve seve düzelmesi gerektiği anlamı taşıyor.  Aynı zamandada bireysel hayatınızdaki gizli aşk ilişkinizle manüpülatif bir tartışma bir kıskançlık krizi  yada tam tersi noktada ilişkinizin cinsellik yönlü bir yol alması durumu oluşabilir. Harita sahibinin konumuna göre bu anlamlar bu şekilde değişiklik gösterebilir.


29 ocak cuma özgüven ile kibir arasındaki dengeyi sağlamanın öneminin ortaya çıkacağı bir gün.


30 ocak cumartesi günü saat 11 civarında ay başak burcunda seyrine başlıyor. Tam şöyle evdeki sistemi değiştireceğim bir gün diye düşüneceksiniz. Ama düşündüğünüzle kalacaksınız çünkü bu gün aynı zamanda merkür geri harektine başlıyor. 


31 ocak pazar bir Grand cros var gök yüzünde, yani bi gün önce yapmayı planladığınız programladığınız sistematikleştirmeyi düşündüğünüz şeyi icraata koymaya kalktığınızıda kilitleneceksiniz. Birde bakmışsınız ki sokağa çıkma yasağından hareket edemiyorum. 

Bazen hayatta hiç birşey yapmamak birşey yapmaktan iyidir. Bu gün öyle bir gün olabilir.


Herkese güzel haftalar