Haftalık Astroloji Yorumu 22-28 Haftası Şubat 2021

  • Anasayfa
  • Blog
  • Haftalık Astroloji Yorumu 22-28 Haftası Şubat 2021
Haftalık Astroloji Yorumu 22-28  Haftası  Şubat 2021

22 şubat haftası burçları neler bekliyor? haftanın astrolojik yorumunu bilmek burç yorumları kadar önemlidir. Haftalık astroloji yorumu :

Venüsün balık burcunda yücelimdedir. Aşkın sevginin en halis yaşanabilecek zamanlardan biri geliyor. Belik bu güne kadar bildiğiniz Eğlence nedir, eğlence ne kadar ileri gidebilir? Mizah nedir, güzel tat sınırına ne zaman ulaşılır? Sosyal fikir birliği nedir? Farklı fikirleri olan insanlarla nasıl başa çıkarsınız? gibi sorularınızın sizin için anlam ve idrakinde gelişim sağlayabilirsiniz. Bu sorular ve daha pek çoğu şimdi sorulabilir veya  Yada zihinsel olarak Merkür'ünüzün aldığı etkilere göre zaten sorgulamış olabilirsiniz . Ve kim bilir bu sorgulamalarla ne tür cevaplar bulacaksınız... Belkide gerçek sevgi aşkın anlamını bulacaksınız. Belkide dünyevi aşk üzerinde ilahil aşka bağlanacaksınız... Bu hafta Mars, Pluto güzel olumlu bir açı yapıyor. (Perşembe günü tam olarak) ve kesinlikle çok uzağa gidebilmenize rağmen ne kadar ileri gidebileceğiniz konusunda iyi bir fikir verir hırslarınızın kurbanı olmamaya dikkat ! Bu hafta kararlar inançla alınıyor çünkü içlerinde çok fazla düşünce var. Cumartesi günü Başak Dolunayı gerçekleşiyor ve Satürn ile  Uranüs ile bağlantılarına oldukça ilgi çekici. İnsanlar yeni şeylere alışmaya ve uyum sağlamaya hazır gibi görünüyor yeniliklere kendimizi açmalıyız.  Güçlüler kendi yollarına gittiği için bu bir teslimiyet mi? Yoksa derin inançtan kaynaklanan bir ayarlama mı? Her zaman olduğu gibi, ikisi de olacak ... Merkür ve Jüpiter Lilith ile gerginlik içinde, bu yüzden farklı fikirleri olanlar da seslerini duyuracaktır.

İlişki / Aşk:

Çarşamba günü, Venüs, özgürlüğü seven ve Kova burcundan, Güneş'in zaten olduğu Balık burcuna geçiyor. Bu, Merkür-Jüpiter ile birlikte çok yeni bir umuda işaret ediyor. Yeni bir birliktelik hayal edebilirsiniz. Yada hayal ettiğiniz bir birliktelik kapınzı çalabilir. Tabiki hayatınızda ilerlemeniz gereken alana ilerliyorsanız ki bu alanı doğum haritasız bulmanız oldukça zor... Diğer taraftan bazıları birbirleriyle daha barışçıl ve arkadaşça bir ilişki kurmanın yolunu bulacak. Karşılıklı saygı değerlidir, özellikle Mars kendini ileri sürdükçe ve duyarlılık arttıkça çünkü agresyonun olduğu alanlarda saygı olmazsa kaos kaçınılmaz olur.

                                                                                                Astrolog Arif AYDIN