BOĞA BURCU Haftalık Burç Yorumu

BOĞA BURCU Haftalık Burç Yorumu

BOĞA BURCU Haftalık Burç Yorumu 18-24 Ocak 2021 Astrolog Arif Aydın
https://astroarif.com
BURCU Haftalık Burç Yorumu
Mars Boğa burcunda Uranüs'e ulaşır - ve yine bu sınırların ve alışkanlıkların üstesinden gelmek (kırmak) ile ilgilidir. Oldukça aceleyle veya sert bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Venüs Oğlak burcundadır ve doğrudan, dürüst ve bazen zor yoldan hoşlanır, ancak kendinize karşı da sert olabilir. Güneş Kova burcuna girer, böylece bu burç daha da vurgulanır ve bu sayede değişim dürtüsü (Kova / Uranüs) kişisel yaşamınız üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Muhtemelen değişiklikleri hoş karşılarsınız, ancak değişiklik yapmak zorunda kalmanız ve sonra onlara isyan etmeniz de olabilir. Her iki durumda da, eskisinden daha aktif, daha cesur ve belki de daha saldırgansınız. İnsanlar artık Boğa'lardan sakınmalı ... Elbette, güçlü hissetmek senin için iyi. Bu, gücünüzle hareket ettiğiniz için özellikle huzurlu olmanıza bile yol açabilir. Eğer güçlüyseniz, kendinizi kanıtlamak zorunda değilsiniz.
İlişki / Aşk:
Mars Boğa burcunda olduğu için (7 Ocak), işleri kendi ellerinize almayı seviyorsunuz. Bu şimdi hem siz hem de partneriniz (Mars-Uranüs) için bir sürpriz olabilir çünkü sabırsızsınız veya bir duruma dayanamıyorsunuz. Oğlak burcundaki Venüs çok fazla sabrı gösterir, ancak aynı zamanda net bir yön ve kararlılık gösterir. İkincisi ihmal edilmişse, hemen harekete geçmeli ve "işleri sıraya koymalısınız"

#boğaburcu #boğaburcukadını #boğaburcuhaftalıkyorum #haftalikburcyorumu #burçyorumu #burçlar #astrolog #astrologarifaydın #astrologarif #arifaydinastroloji #moda #sanat #yemek #güzelsözler #markalar #çanta #giyim #dekorasyon #bayan #Kadınlara #boğakadını #boğaburcuaşk #boğa #boğakadınıaşk