BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR (5-11 HAZİRAN HAFTASI)

  • Anasayfa
  • Blog
  • BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR (5-11 HAZİRAN HAFTASI)

Balık ve Yükselen Balıklar

Haftaya 5 haziran pazartesi Ay yay burcunda 10. Evinizdeyken giriş yapıyorsunuz. 4 Haziran Yay Dolunayı sizin kariyer hayatınızı hedeflerinizi işinizi görünür hale getiriyor. İş hayatınızdaki yapmanız gereken ertelediğiniz birtakım konular varsa bu dönem tamamlanması gerekebilir. Ayrıca iş ortamınızdaki ve eviniz yuvanız arasındaki dengeleri de korumak durumunda kalabilirsiniz. Mesleğinizle alakalı gerginlik verici konular meydana gelebilir. Saat 10:30 da Ay oğlak burcuna 11. Evinize geçiyor ve 3. Evinizdeki Jupiterden üçgen açı alıyor. Aynı gün Merkür Uranüs kavuşumundan da akşam saatlerinde olumlu açı alıyor. Dolayısıyla Pazartesi ve salı günleri Sosyal çevrenizden gelen destekler, arkadaşlarınızla birlikte olan çalışmalarınız ön plana çıkabilir. Ve sizi başarıya götürecek fırsatlar sunabilir. Saat 16:47 itibariyle Venüs Aslan burcuna 6. Evinize geçiş yapıyor. Eylül ayına kadar burada kalacak olan Venüs, çalışma ortamlarınızda, iş değişikliklerinde kendinizi gösterebileceğiniz imkanlar karşınıza çıkarabilir. Sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeler şifalanmalar kaydedebilirsiniz.

6 Haziran Salı günü Venüs Plüto karşıtlığı kesinleşiyor. Genel anlamda Sevgi aşk ve para konularında zorlanmalara maruz kalabileceğiniz bir hafta olabilir. 

7 Haziran çarşamba öğlen saatlerinde Ay 12. Evinize kova burcuna geçmiş olacak. Çarşamba ve perşembe günleri biraz daha kendi içinize çekilmek isteyebilirsiniz. Ay Plütonla kavuşumda Venüse karşıtlık yaparken Kendinizi gergin ve mutsuz hissedebilirsiniz. Ruhsal şifa çalışmaları yapmak, dua veya meditasyon için uygun bir zaman olabilir

9 haziran Cuma 13:31 de Ay Balık burcuna sizin burcunuza geçiş yapıyor. Cuma, cumartesi ve pazar günleri Kendinizi daha iyi ifade edebilir, daha özgüvenli ve yapacağınız işlere odaklı olarak geçirebilirsiniz. 

11 haziran Pazar günü 12:46 da Plüton oğlak burcunda 11. Evinize geri harekete başlıyor..


Hatice Sabırlı