BALIK BURCU ŞUBAT 2023

BALIK BURCU ŞUBAT 2023

BALIK BURCU ŞUBAT 2023

Merhaba Sevgili Balıklar ve Yükselen Burcu Balık olanlar;

Şubat Ayına Merkür 11. Evinizdeyken giriş yapıyorsunuz. Retro döneminde sosyal çevre ve arkadaş guruplarıyla olan sorunlar veya kariyerden elde ettiğiniz gelirlerde bir takım aksamalar problemler yaşamış olabilirsiniz. 11 Şubatta Merkür Kova burcuna yani 12. Evinize geçiş yapıyor. Yaklaşık bir ay boyunca kalabalık ortamlardan uzaklaşıp kendi düşüncelerinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz.  Bu dönemde tek başına kalmak içselliğe yönelmek daha avantajlı olabilir. Bir taraftan da gizli düşmanlarınız sizin hakkınızda bazı söylemlerde bulunuyor olabilirler. Bu dedikoduculara mahal verip işlerinizi bozmalarına karşı açık kapı bırakmayın.

5 Şubattaki Aslan Dolunayı 6. Evinizde Meydana geliyor. Hastalık, sağlık, hayatın angarya işleri ve sıkıcı tarafları, müdahale edilemeyen konularla alakalı gündemler birden ortaya çıkabilir. Bu alanlarda başlattığınız herhangi bir iş sonlanabilir. Bu Dolunayı takip eden yaklaşık iki hafta boyunca sağlık kontrollerinizi tamamladığınızdan emin olmaya çalışın.

Mars 25 Marta kadar 4. Evinizde ilerliyor. Retro dönemi kadar zorlayıcı olmasa da halen ev, yuva, aile konularında öfke, tartışma ve gerilimlere açık bir dönem devam ediyor. Bu durumlar uç noktalara ulaşırsa ilişkilerde kırılganlıklar hatta kopmalar meydana gelebilir. Yine ev içi güvenlik tedbirlerini artırmanız da faydalı olacaktır.

20 Şubatta burcunuzda bir Yeniay meydana geliyor. Yeni bir yıllık Güneş dönüş hareketiniz başlıyor. Kendinizi şarj etme, yenilenme dönemi gibi düşünebilirsiniz bu süreci. Fiziksel enerjiniz artabilir. Pek çok yeni girişimi başlatabilirsiniz. Kendinize olan güveninizin arttığını hissedebilirsiniz. Dikkatler, spot ışıkları bu Ay sizin üzerinizde olacaktır. Dikkat etmeniz gereken konu ise benmerkezcil olmak yerine egonuzu iyi kontrol edebilmektir. Ki siz mütevazi Balık burçları için bu hiç de zor olmayacaktır.

Yeniay ile birlikte Venüs de Koç burcunda seyahat etmeye başlıyor. 20 Şubat itibariyle 17 Marta kadar 2. Ev konularınız parlıyor. Maddi ve parasal konulardan olumlu etkiler alabilirsiniz. Bu süre zarfında keyifli alışverişler veya yatırımlar yapabilirsiniz. Giyim-kuşam, yeme-içme, takılar, dekorasyonlar, sanatsal objeler ve eğlenceye para harcamak için uygun zamanlar olacaktır.

Mutlu bir Ay dilerim..

Astromühendis: Hatice Sabırlı

İnstagram