Balık burcu haftalık yorumları

Balık burcu haftalık yorumları


burcu haftalık yorumu


19 - 25 Nisan 2021 Haftalık Burç Yorumlar 


Balık burçları stelyumu 3. Evlerinde yani iletişim evlerinde yaşıyorlar. Bu hafta çok güzel haberler alabilirsiniz… kardeşler  yada ilk okul arkadaşlarınızla iletişim kurabilirsiniz.

Diğer taraftan iradenizi kullanamıyor gibisiniz.  Sürekli teslimiyet içersinide olmak güzeldir ancak bu hayat sahnesinde unutmayın ki sizde varsınız. Yaşadığınız hayatın bir zaman döngüsünde olduğunu unutmayın doğarız büyürüz ve yaşamım dediğimiz bize verilmiş zaman diliminin sonuna geliriz. Her yolcu gibi otobüsten ineriz. Hepimiz yolcuyuz mühim olan otobüste ne kadar verimli vakit geçirdiğiniz. 

Marsın yengeç burcundaki seyri sizin 5. Eviniz olan aşk evinize denk geliyor. Yoğun hisler ve sanılar içerisinde kalabilirsiniz. Her gerçeğin düşünceye dayandığı gibi her düşüncenin de gerçekle bağdaşmayacağını unutmayın. 

2. Evinizdeki chiron var ve  parayla ilgili konularda harekete geçmiyor oluşunuzdan doğan sıkıntıları gösteriyor.  Maddiyat işine girdiğinde ağırdan aldığınızda bilinki fırsatlar kaçabilir. Eğer maaşlı bir işteyseniz hakkınız olanı istemekten çekinmeyin. Çekindikleriniz hep içinizde yaraya dönüşmüş olabilir. Hakkınız olanı her zaman savunun…

Size güzel haftalar değerli balık burçları. 


astrolog arif zafer aydın