BALIK BURCU Haftalık Burç Yorumu

BALIK BURCU Haftalık Burç Yorumu

BALIK BURCU Haftalık Burçlar 18-24 Ocak 2021 Astrolog Arif Aydın
https://astroarif.com
Hafta sonu (Balık Ayı) iyi dinlendiyseniz, Pazartesi günü hayallerinizden sert bir uyanış yaşayacaksınız. Dünyanın sana ihtiyacı var. Bağlılığınız esas olarak mantıklı kelimeler bulmaktan oluşmalıdır, bu sözler bir durumu sakinleştirmeye değil, daha çok insanları bir şeye katılmaları için harekete geçirmeye hizmet etmelidir. Bir şeyler ters giderse, kendinizi savunmalısınız (izin verilmelidir!), Kurtarıcı bir fikriniz varsa, onu yaymalısınız. Mars Boğa burcunda Uranüs'e kavuşumunda , hiç kimse hareketsiz kalamaz, çünkü bu temel şeylerle ilgilidir. Temel şeyler, yaşamamız gereken maddi kaynaklarımızdır. Kimse güzel sözlerle beslenemez. Kova burcundaki Merkür, işe yaramayan zihinsel jimnastiği gösterir. Ancak herkesin beklediği tasarruf fikirlerini de getirebilir. Her iki durumda da bu hafta, özellikle Çarşamba günü ani bir değişiklik olacak.
İlişki / Aşk:
İlişkiler artık oldukça pragmatik olarak görülüyor: Bağlantının faydası nedir? Birbiriniz için ne yapabilirsiniz? Gelecekte neyi farklı yapmak istersiniz? Mars-Uranüs, ilişki (ler) de yeni bir aşamanın başlangıç ​​noktasıdır. Bu başlangıç ​​noktasını esas olarak kelimelerle tasarlarsınız ve bunları otomatik olarak eylemler takip eder. Dünya unsurundaki Venüs ve Mars objektifliği, dürüstlüğü ve açıklığı sever. İtiraf etmek zorunda olan var mı?

#balıkburcu #balıkkadını #balıkkadini #balıkburcuaşk #balıkburcuhaftalıkyorumu #balıkburcuyorumu #balıkburcuyum #balık #pisces #horoscopes #astrolog #astrologarif #astrologarifaydın #astroarif #turkey #antalya