Balık Burcu 29 Mart 4 Nisan Haftalık Burç Yorumları

  • Anasayfa
  • Blog
  • Balık Burcu 29 Mart 4 Nisan Haftalık Burç Yorumları
Balık Burcu 29 Mart 4 Nisan Haftalık Burç Yorumları

Balık burcu haftalık yorumu:


Neptün merkür 1. Evde seyrederken kendinizi ifade etmek için müthiş bir zamandasınız… Güzel ilahi rüyalar görebilirsiniz. Bu hafta kendi içinizde bir senkronizasyonunuzun olduğunu söylemek mümkün. 

Yani kendi içinizde bir yolculuk var ama bu yolculuk  normal zamanlardan farklı olarak hayallerinizle mantığınızın denge kazanmasına yönelik bir yolculuk. Yani bazen insan mantık ile hayaller arasında çok git gel yapar. Çünkü hayalleri ile mantık arasındaki mesafe çok ize bu kişiye hayatta bazı fırsatları kaybetmesine neden olabilir. İşte bu dönemde bu mesafe kısaldığında ne mantık anlayışınızın ruhsuzluğu nede hayallerin içine çıkıp bir daha çıkmak istememe durumundan uzaklaşmanızı sağlayabilir.

Yani bir denge bir senkronizasyon hayatı anlamlandırmada mantıksal düzleminde kullanabilmeniz konusunda bir gelişim fırsatı olabilir…

Arkadaşlıklarınızdaki manipülasyona dikkat edin. Maddiyatla ilgili işinize yatırım yapabileceğiniz güzel kazançlara yönelebileceğini bir dönem olabilir. Özellikle geçmişte herhangi bir işle ilgili alacağınız varsa ve bunu alamıyorsanız bu durumu nasıl istifade edebilirsiniz hakkında düşünebilirsiniz… Yani para olarak alamıyorsanız nasıl menfaat elde edebilirsiniz parası yoksa  emek olarak alabilirmisiniz yani alacağınız olan kişi nasıl bir değer üretebiliyorsa. Buna bakın. 

Astrolog Arif aydın