BALIK BURCU (12-18 HAZİRAN HAFTASI)


BALIK HAFTALIK (12-18 HAZİRAN)

Merhaba Sevgili Balık burçları ve Yükselen Balıklar,

Haftaya Ay Koç burcunda 2. evinizdeyken giriş yapıyorsunuz. Pazartesi ve Salı günlerini daha çok para maddiyat ve kazanç konularınız aktifken geçirebilirsiniz. Merkürün İkizler burcuna yani sizin 4. Evinize geçmiş olması, yaklaşık 1 ay boyunca aile, ebeveynler, kökleriniz, yaşam alanınız, evinizle ilgili konulara odaklı olarak geçirebileceğinizi gösteriyor.

Venüsün Aslan burcuna geçmiş olması ise yaklaşık Ekim ayına kadar iş ve çalışma şartlarınızda, hizmet sunduğunuz ya da aldığınız alanlarda size şanslar getirebilir. Sağlığınızla ilgili bazı durumlar için şifalanma enerjisini gösterebilir. Pazartesi günü Ayın Venüs Ve Mars ile üçgen açıda olması ilişkilerinizin ve işlerinizin rahat bir akış içerişinde geçebileceğini gösteriyor. Pazartesi ve Salı günlerini önemli işlerinizi yapmak açısından kullanabilirsiniz.

Salı günü 21:30 da Ay boğa burcuna geçiş yapıyor. Bu geçişle birlikte Çarşamba ve Perşembe günlerini arkadaşlarınızla yakınlarınızla kardeş kuzen akraba gibi sevdiğiniz insanlarla geçirebilirsiniz. Kısa seyahatler yapabilirsiniz.

Çarşamba sabah saatlerinde Ay Jüpiterle kavuşumda, Venüs ve Plütonla kare açı içerisinde olacak. Bugün biraz daha zorlayıcı ve abartılı enerjiler hakim olabilir. Sağlık veya günlük yaşam rutininizin yorucu etkilerinden kaynaklı iletişim ve ilişkilerde sorunlar yaşayabilirsiniz. Bugün trafikte de biraz dikkatli olmanızda fayda var.

Perşembe günü de Ay Uranüsle kavuşumda ve Marsla kare açıda olacak. Sabahın erken saatleri biraz gergin ve huzursuz geçebilir. Çalışma arkadaşlarınız arasında fevri ani çıkışlar yapmamaya veya yorucu tempolu hayatın sizin sabrınızı taşırmasına izin vermemeye çalışın. Akşam saat 19:00 itibariyle Merkür Satürn karesi devreye giriyor.

Cuma Saat 04:46 da Ayın ikizler burcuna geçmesiyle birlikte bu açı daha yoğun hissedilebilir. Ailevi konularınızda anne babanızın mantıklı fikirlerini dinlerken onlara engel olmamaya çalışın. İletişimde anlaşılamama gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Cumartesi günü Ay Merkürle kavuşumda, Venüs ve Marsla 60 lık açı içerisinde olacak. Bugün hem aile hem iş hayatınız anlamında destekli bir gündesiniz. Belki birşeylerin farkına vararak bunları fırsata çevirme imkanı bile bulabileceğiniz bir gün.

Pazar günü saat 07:38 de İkizler burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay'la birlikte iki hafta anne babanızla ilgili yeni bir gündem meydana gelebilir. Ev alma satma gibi kararlar alabilirsiniz. Ev içinde dekorasyon değişimine gitmek için girişimlerde bulunabilirsiniz. Saat 13:58 de Ay yengeç burcuna geçiyor. Pazar gününü çocuklarınızla sevdiklerinizle keyifli aktiviteler yapmak için değerlendirebilirsiniz.


Hatice Sabırlı