ASLAN BURCU Haftalık Burç Yorumu

ASLAN BURCU Haftalık Burç Yorumu

ASLAN BURCU Haftalık Burç yorumu
18-24 Ocak 2021
https://astroarif.com
Günlük Yaşam / Meslek:
Güneş, Merkür, Jüpiter ve Satürn'ün halihazırda olduğu Çarşamba gününden itibaren Kova burcundadır. Bu, çok farklı ve bazen şanlı insanlarla karşılaşmanızın daha sık olacağı anlamına gelir. Kendiniz sıkıcı olmaktan başka bir şey değilsiniz ve aynı zamanda olağanüstü bir rol oynuyorsunuz. Renkli bir koşuşturma var. Bu kadar çok güçlü birey dahil olduğunda neler olduğunu kontrol edebilir misin? Güneş Satürn'e doğru yöneliyor ve böyle bir ihtiyacı işaret ediyor. Düzeni korumaya ve tonu ayarlamaya alışkın mısınız? Aksi takdirde, bazı insanları rahatsız etseniz bile, muhtemelen şimdi cesurca müdahale edeceksiniz. Buna alışkınsanız, daha iyi, çünkü o zaman sizin için daha kolay olacak. Oğlak burcundaki Venüs, açıklığa ve sakinliğe ihtiyaç olduğunu gösterir - ve bu, tüm bu karmaşanın ortasında veya belki de bundan dolayıdır.
İlişki / Aşk:
İlişki hayatınız güçlü bir şekilde vurgulanır ve kişisel olarak dahil olmak isteyeceğiniz yeni sürprizler sunmaya devam eder. Kendinizi neredeyse dahice bir şekilde sunma ve kendinizi tamamen yeni bir yönden gösterme fırsatından yararlanıyorsunuz. Bunu yaparken de uzun süre etkili olacak bir izlenim bırakırsınız. Oğlak burcundaki Venüs ciddiyeti, dürüstlüğü, güvenilirliği ve sadakati sever.
#aslanburcu #aslanburcukadını #aslanhaftalıkyorum #haftalikburcyorumu #burçyorumu #burçlar #astrolog #astrologarifaydın #astrologarif #arifaydinastroloji #moda #sanat #yemek #güzelsözler #markalar #çanta #giyim #dekorasyon #bayan #Kadınlara #aslankadını #aslanburcuaşk #yengeç #aslankadınıaşk
Astroarif
astrolog ve kişisel gelişim uzmanı Arif Aydın doğum haritası access the bars burç yorumları tekamül astrolojisi