Aslan Burcu 29 Mart 4 Nisan Haftalık Burç Yorumları

  • Anasayfa
  • Blog
  • Aslan Burcu 29 Mart 4 Nisan Haftalık Burç Yorumları

Aslan Burcu Haftalık yorumu


Merkür ve Neptün 8. Evde Sevgili aslanlar bilinçaltınızın sezgileriniz yoğun olduğu bir dönem özellikle bilinçaltı temizliği Healing yoga meditasyon huşu içinde namaz  gibi alanlarda ilginiz varsa şu dönemde çok güzel çıkarımlarınız ve istifadenize olabilir.

İşle ilgili konularda lehinize olabilecek manipülasyonlar yapabilirsiniz. İşiniz yada iş yerinizdekilerin neler çevirdiğini bilmek sizinde hakkınız. Yine işinizle ilgili gidişatta işinizi nasıl evrensel hale getirebilirsiniz hem ticaret hem maneviyat hemde bütüne nasıl hizmet edebilirim mantığını düşünebileceğiniz bir dönem ve bunun size meyveleri olabilir.

Aşk ve lüks anlayışınız dışarıya açılmanızda ve şöhrete kavuşmanızda yarıdıcı olabilir. Ama burada dikkat edilmesi gereken nokta aşkların ve lüxlerin ardında gitmek değil bunları iş güç tanıtım ve şöhretinize nasıl yardımcı olabileceğinizi bulmak üzere olmalıdır.  10 . Evdeki uranüsünüz size yeni ve farklı fikirler verecektir. Ancak bu değişimin gerçekleşmesi için eski kafanın yıkılması gerekir…

11. Evinize baktığımızda Sosyalitenizin artacağı bir zaman ve arkadaşlarınıza dediklerinizi yaptırabileceğiniz bir zaman dilimi olduğunu söylemek mümkün.

Özellikle aşkla ilişkiler konusunda özgürlüğü seven bir partneriniz varsa onu kısıtılamamalısınız kısıtladığınız noktada geri dönüşü olmayan bir kopma yaşayabilirsiniz…