AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER (5-11 HAZİRAN HAFTASI)

  • Anasayfa
  • Blog
  • AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER (5-11 HAZİRAN HAFTASI)

Akrep ve Yükselen Akrepler

5 Haziran Haftasına Ay yay burcunda 2. Evinizdeyken giriş yapıyorsunuz. 4 Haziran Dolunayı finansal konularınızı görünür hale getiriyor. Çalışıp çabaladığınız karşılığını alamadığınız veya daha önce Çözüme kavuşturamadığınız parasal konular varsa bu iki hafta sizi bunlar meşgul edebilir. Kendi gelirleriniz ve ödemeler borçlar krediler arasında kalmış ve denge kurmaya çalışıyor olabilirsiniz. Saat 10:30da Ay oğlak burcuna 3. Evinize geçiyor ve 7. Evdeki Jupiterden üçgen açı alıyor. Ayrıca buradaki Merkür Uranüs kavuşumdan akşam saatlerinde olumlu bir açı alıyor. Arkadaş çevrenizden veya ortaklarınızdan iş anlamında güzel haberler alabilirsiniz. Ay oğlak burcunda ilerlerken iş ve kariyer olasılıklarını ön plana çıkabilir. Saat 16:47 itibariyle Venüs Aslan burcuna 10. Evinize geciş yapıyor. Eylül ayına kadar burada kalacak. İş kariyer toplumdaki görünür olduğunuz konum ve statünüzde ilgili olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Tanınmak için güzel bir döneme giriş yapıyorsunuz.

6 Haziran Salı Venüs Plüto karşıtlığı kesinleşiyor. Genel anlamda Aşk ve para konularında biraz daha dikkatli adımlar atmanız gereken bir hafta. Çok güçlü çıkışlar veya düşüşlere gidebilirsiniz. 

7 Haziran çarşamba öğlen saatlerinde Ay 4. Evinize kova burcuna geçiyor. Plütonla kavuşumda ve Venüsle karşıtlık açıda olacak. Çarşamba ve perşembe günleri Kariyer hayatınız ve aileniz, anne babanız arasında güç çekişmeleri yaşayabilirsiniz. Anne baba ev yuva konuları haftanın ortasında ön planda olabilir. 

9 haziran Cuma 13:31 de Ay Balık burcuna 5. Evinize geçiyor. Cuma günü ve Hafta sonu sizin için keyifli eğlenceli aktivitelerle gecebilir. Çocuklarınızla birlikte seyahatler yapabilirsiniz. Kendinizi mutlu edecek hobilerle meşgul olmak hafta sonu size iyi gelecek. 

 11 haziran 12:46 da Plüton oğlak burcunda geri harekete başlıyor 3. Evinize…


Hatice Sabırlı