AKREP BURCU Haftalık Burç Yorumu

AKREP BURCU Haftalık Burç Yorumu

AKREP BURCU Haftalık Burçlar 18-24 Ocak 2021 Astrolog Arif Aydın
https://astroarif.com
Haklı olmak popüler bir spor haline geldi. Bu hafta, bazı insanlar aşırıya kaçıyor veya "ilkel" bir şekilde tepki veriyor, çünkü artık belirli kişilere / konulara / taleplere karşı kendini beğenmiyorlar. Siperler çok derinleşti ... Onları nasıl aşabiliriz? Hiç ilgileniyor musun yoksa siperleri biraz fazla mı seviyorsun? Barışçıl çözümlerle ilgileniyorsanız, siperlerin üstesinden gelmek için yardım etmelisiniz. Kova burcundaki gezegenler ve ayrıca Boğa burcundaki Mars-Uranüs, oldukça şaşırtıcı bir şekilde köprüler kurabilir. Böylece fikrinizi hemen değiştirebilir ve çok yapıcı bir şey yapabilirsiniz. Ama belki bunun için fikrini değiştirmek zorunda değilsin? Belki sadece harekete geçmen gerekiyor? Akrep insanlarının aktif hale gelmesini dört gözle bekliyoruz ... Ama aynı şekilde, başka bir kişi de aktif hale gelebilir ve benzer şeyler yapmanız için size ilham verebilir.
İlişki / Aşk:
Özel hayatınızda kutuplaşmanın avantajlarını, dezavantajlarını da deneyimlediniz ve şimdi yıkıcı kalıplardan çıkmak istiyorsunuz. Bu yüzden bu hafta, ilişki hayatınızda çok özel bir durum ortaya çıkabilir, ki bu "titreyen bir an". Birdenbire, kutuplaşmanın olumsuz etkilerinin farkına varırsınız ve bunun üstesinden nasıl gelineceği konusunda çok spontan bir fikriniz olur.
#akrep #akrepburcu #akrepburcukadını #akrepburcuyorumu #akrepburcuhaftalıkyorumu #akrepburcuerkeği #akrepkadını #akrepburcuaşk #scorpio #scorpion #horocope #astrologarifaydın #astrologarif #arifaydinastroloji #astroarif