AKREP BURCU (12-18 HAZİRAN HAFTASI)


AKREP HAFTALIK (12-18 HAZİRAN)

Merhaba Sevgili Akrep burçları ve Yükselen Akrepler,

Haftaya Ay Koç burcunda 6. evinizdeyken giriş yapıyorsunuz. Pazartesi ve Salı günlerine günlük işlerinizin yoğunluğu veya sağlıkla ilgili konularla başlıyorsunuz. Merkürün İkizler burcuna yani sizin 8. Evinize geçmiş olması yaklaşık 1 ay boyunca eşin ortağın kazançları krediler borçlar miraslar gibi finansal konuların aktifleşeceğini gösteriyor.

Venüsün Aslan burcuna geçmiş olmasıyla ise yaklaşık Ekim ayına kadar iş ve kariyer hayatınızda parlayacağınız, profesyonelleşebileceğiniz, üstlerinizle olumlu ilişkiler içerisine gireceğiniz bir dönem başladı. Fakat bu süreçte toplumdaki statünüz itibarınız ile ilgili olarak son derece dürüst ve hak hukuk gözeterek ilerlemeniz gerekiyor. Zira Karmalara açık bir dönem bu alanda sizi bekliyor olacak. Pazartesi günü Ayın Venüs Ve Mars ile üçgen açıda olması ilişkilerinizin ve işlerinizin rahat bir akış içerişinde geçebileceğini gösteriyor. Pazartesi ve Salı günlerini önemli işlerinizi yapmak açısından kullanabilirsiniz.

Salı günü 21:30 da Ay boğa burcuna geçiş yapıyor. Bu geçişle birlikte Çarşamba ve Perşembe günleri daha çok ilişkiler evlilik ortaklık gibi alanlarda yoğunlaşacağınız bir iki gün olabilir.

Çarşamba sabah saatlerinde Ay Jüpiterle kavuşumda, Venüs ve Plütonla kare açı içerisinde olacak. Bugün biraz daha zorlayıcı ve abartılı enerjiler hakim olabilir. Evlilik içi veya ilişkilerinizdeki konular kontrolsüz bir şekilde büyüyebilir. İstenmeyen noktalara gelebilir.

Perşembe günü de Ay Uranüsle kavuşumda ve Marsla kare açıda olacak. Sabahın erken saatleri biraz gergin ve huzursuz geçebilir. Bugün yine ani beklenmedik çıkışlar yapmamaya dikkat etmelisiniz. Akşam saat 19:00 itibariyle Merkür Satürn karesi devreye giriyor.

Cuma Saat 04:46 da Ayın ikizler burcuna geçmesiyle birlikte bu açı daha yoğun hissedilebilir. Bugün ortak kazançlar finansal maddi konularınız dahil çocuklarınızla veya sevgiliniz partnerinizle olan iletişimlerinize biraz daha dikkat etmelisiniz.

Cumartesi günü Ay Merkürle kavuşumda, Venüs ve Marsla 60 lık açı içerisinde olacak. Biraz daha rahat enerjinin aktığı, finansal alanlarda ve kariyer anlamında yüzünüzü güldüren fırsatlarla karşılaşma ihtimaliniz mevcut.

Pazar günü saat 07:38 de İkizler burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay'la birlikte ortaklaşa bir işe girmek bundan gelir elde etmek, yatırımlar yapmak, kredi başvurunda bulunmak gibi maddi konularda yeni adımlar atabilirsiniz. Fakat Yeni Ayın Neptünden bir kare açı aldığını unutmayın. Özellikle eğlence sektörü veya risk gerektiren yatırımlarda dikkatli olmanızda fayda var. Saat 13:58 de Ay yengeç burcuna geçiyor. Pazar gününü seyahatler yaparak, olduğunuz yerden ya da durumdan biraz uzaklaşarak geçirmek isteyebilirsiniz.

 

 Hatice Sabırlı