7-14 Haziran Haftalık Burç Yorumları Astroloji Gündemi

  • Anasayfa
  • Blog
  • 7-14 Haziran Haftalık Burç Yorumları Astroloji Gündemi
7-14 Haziran Haftalık Burç Yorumları Astroloji Gündemi

7 haziran pazartesi günü ve Haftaya genel bakış

Ay boğa burcunda Güne başlıyoruz. Uranüs ve satürn arasında karenin yarattığı gerginlik özellikle maddi açıdan devletin yada devletlerin yarattığı güven yada baba malı miras eşten gelirler gibi maddi anlamda kendinize güvende hissedebileceğiniz alanlarda bir yıkım hissedebilirsiniz. Başka bir tabirle maddi anlamda GÜvendiğiniz dağlara kar yağabilir… Haftaya marsında aslana geçmesiyle yönetimlerde değişikliği sorgulanması gündeme gelebilir. Zira bir lider değişikliği sorguları akıllara gelebilir.

7 haziranla başlayacak uranüs satürn karesi 14 haziranda en keskin hale gelecek. Uranüsün boğada satürnün kovada olduğunu düşünürsek. Özellikle borsa bitcoin vb alanlarda ciddi dalgalanmalar yaşanabilir. Satürn uranüs karesi bitinceye kadar likitte kalmayı tercih edenler olabilir. Özellikle coin piyasasının lideri görünümündeki Btc nin değişmesi için çok ciddi çabalar var.

Özellikle Elon mask kanadına bakıldığında sürekli Btc ile attığı twitlerle Btc yatırımcılarının reflekslerini test ediyor ve Btc nin kendi twitlerine ve yorumlarına duyarlı hale gelmesini sağlamaya çalışıyor.
2017 dede Btc nin tahttan indirillmeye çalışıldığına çok kez şahit olduk. Teknik açıdan Btc yi tahttan indirmek pek mümkün görünmüyor. Btc hariç piyasadaki coinlerin hepsinin bir patronu var.
Bu gün sistemde Btc yi kaldırdığınız anda hepsi çöp olabilir. Ve Böyle bir amacın olduğu aşikar. Zira dünyadaki ekonomik sistemde devrim oluşuyor.
Unutulmaması gereken bir konu var ki ADALET MÜLKÜN TEMELİLDİR. Adaletin olmadığı yerde para mal mülk ve haktan bahsedilemez. İşte coin aliminin bu şekilde EVRENSEL kanunalarla düzenlenmesi şarttır yoksa yok olup gider…

Diğer taraftan uranüsün boğadaki hareketi depremleride akla getiriyor…


7 Haziran pazartesi huzur arayışı ve gerginlik hissedebileceğiniz bir gün.

#astroloji #burçyorumları #astrologarif #astrologarifaydın #arifaydınastroloji #koçburcu #boğaburcu #ikizlerburcu #yengeçburcu #aslanburcu #başakburcu #teraziburcu #akrepburcu #yayburcu #oğlakburcu #kovaburcu #balıkburcu #astrolojikdanışmanlık #finansalastroloji #yemektarifleri #coin #bitcointürkiye #btctürkiye #kriptosefiri #günlükburçyorumu