5 Nisan - 11 Nisan 2021 Haftası Haftalık Gökyüzü Hareketleri

  • Anasayfa
  • Blog
  • 5 Nisan - 11 Nisan 2021 Haftası Haftalık Gökyüzü Hareketleri
5 Nisan - 11 Nisan 2021 Haftası Haftalık Gökyüzü Hareketleri

(5 Nisan - 11 Nisan 2021 haftası Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…


5 NİSAN  2021-  11 NİSAN  2021 GÖKYÜZÜ GENEL DURUMU

Ay'ın konumu:

5 NİSAN – 11 NİSAN  haftasında Ay, Oğlak burcunda ilerlemesine devam edecek ve hafta sonu pazar günü ise Koç burcunda olacak. Ay'ın burcunuzdaki etkilerini Günlük Burç Yorumlarından takip edebilirsiniz.

Haftanın Gökyüzü olayları:

Sevgili astroloji severler, bu haftaya Mars Neptün arasındaki gerilimli açıyla başlıyoruz. Bu bize daha çok bu hafta eylemler içinde belirsizlikleri işaret edecekmiş gibi duruyor. Yine hafta başı Ay'ın Koç burcunda da seyehat eden Venüs ile zorlanımı ikili ilişkilerde hayal kırıklıklarına açık bırakmakta.

Ve fakat eli sopalı hoca Satürn ile Kuzey Ay Düğümü ve Güney Ay Düğümü arasında yaşanacak olan olumlu etki bu hafta moralleri yükseltecek en önemli etki diyebiliriz. Haftanın genelinde Mars'ın talih gezegeni Jüpiter ile olumlu açısıda bizi maddi manevi destekler bir portre çizmekte. Genel anlamıyla diğer haftalardan daha olumlu geçireceğimiz bir haftaya giriyoruz. 

Ve fakat yine de hırslı, karanlık Plüton rahat durmuyor. Ani öfkelere, tutkulu tuhaf tavırlara dikkat edin.