31 MAYIS - 6 NİSAN HAFTASI ASTROLOJİK GÜNDEM

  • Anasayfa
  • Blog
  • 31 MAYIS - 6 NİSAN HAFTASI ASTROLOJİK GÜNDEM
31 MAYIS - 6 NİSAN HAFTASI ASTROLOJİK GÜNDEM

31 mayıs  6 nisan haftası haftalık burç yorumları ve astrolojik gündem


31 mayıs pazartesi 

Güneş Venüs ve merkün ikizlerde seyahat ettiği bir haftaya merahaba diyoruz . Kafalar yoğun zihinler hızlı  bir pazartesi günü sizi bekliyor. Özellikle kova burcundaki ayın yapmış olduğu trine açıya bakıldığında akıl zihin ve doğru kararlar işin dorusunu bilmek noktasında  iyi fikirler verebilir. Ancak düşünmek ne kadar güzel olsada düşünceleri hayata geçirirken bazı durumlarla karşı karşı kalabiliriz.  Neptün Venüs karesi  bu hafta yalan aşklara dikkatli olmamız gerektiğini söylüyor. Diğer taraftan satürn uranüs karesi özellikle teknoloji ağırlıklı konular kripto para borsaları ile devlet arasında bazı problem yaşanabileceğinin göstergesi.


1 haziran salı günü. Günün belli bir gününde ay boşlukta olacak 9 14 -12:08 arasında ay boşluktan çıkıp balık burcuna geçiyor. Güneş ile kuzey ay düğümünün bir kavuşumu var. Kuzey ay düğümün ikizler burcunda yücelimdeyken olacak bu kavuşum bazılarınızda çok güzel etkiler yapacak.  Bilgi iletişim kararlar hakkaniyet evrensel normlar gibi özellikle bilgi akışının önemini ve doğruluğunun ön palana çıkabileceği bir gün. Doğru bilginin kaderinizi nasıl değiştirebileceğini anlayabilirsiniz.


2. Haziran çarşamba günü.   ay balık burcuna geçiyor ve Venüs yengeç burcuna geçiyor..  oldukça duygusal ve merhamet duygularımızın artıp kabaracağı bir gün. İçinizde iyilik yapmak yardımda bulunmak isteyenler için iyilik fırsatlarını mutlaka değerlendirmeliler. Unutmayın bu dünyaya iyilik etmek için geldiniz. Diğer taraftan aile özlemi çekenler anne babalarını arayıp hal hatırlarını sormaları gereken dua almaları gereken bi gün.  Evinizde vakit geçirmek evlat çoluk çocuk torun torba sahipleri bu günü iyi değerlendirsinler..


3. Haziran perşembe ay 14 11 de boşlukta . 20 59 da boşluktan çıkıp koç burcuna geçecek. Çok duygusal olduğu söylenebilecek bir gün değil.  Ancak ikizler burcundaki güneş  ile satürn kova trinesi sorumluluk ve kurallarla ilgili hatırlatmalar yapabilir … özellikle haber kaynaklarındaki haber ajansları yada internette yer alan bilgilerin doğru bilgi doğru haber yapmak tarafsızlık  yada haber yaparken sorumluluk almakla ilgili gündemler oluşabilir. Diğer taraftan geçmişte dedikoduya maruz kaldıysanız yada dedikodu yapan bir insansanız yanlan yanlış bilgilerin insan hayatında iftira denilen bir duruma yol açabileceği ile ilgili evrensel hatırlatmalar olabilir bazılarının hayatlarında.


4. Haziran cuma günü. Ay koç burcunda ilerlerken bu gün hem öfke kontrolü yapın hem meditasyon yapın … özellikle bu gün Venüs jupiterle trine açı yapıyor. Ve  yücelim yaptığı burçlarda bu açıyı yapması müthiş anlamlar taşıyor. . Tam anlamıyla dua dilek zamanı aşk para yada arzu duyduğunuz bir çok konuda  kalben içine koyduğunuz  her türlü iyi niyetle dua ve hareket edin iyilik yapın sadaka verin ve dilekte bulunun.  Çok özel bir gün… egosuz alana geçip dua edebilenler için ne mutlu… 


6  haziran cumartesi günü ay koç burcunda seyrederken mars Pluto ile karşıt açıda  olacak. Pluto mars normal şartlarda istihbaratsal alanlarda devletin kolluk kuvvetlerinin operasyonlar yapabileceği sinyali verir. Ancak marsın yengeçte oluşu bu konuda kolluk kuvvetlerindeki zafiyetin bir göstergesi olabilir.  özellikle mafya devlet karşıtlıkları çok gündemde olduğu şu günlerde doğruluktan ve dürüstlükten ayrılmayan tarafın bi adım önde olacağını söylemek mümkün… çünkü marsın temsil ettiği alan olan devlet kanadında hareket geçmekle ilgili güçlükler ve moral bozuklukları içsel hesaplaşma görüntüleri var. Yani içsel enerji düşüklüğü.


Ayrıca merkürün gerilediği şu dönemde  bir merkür  neptün karesi var özellikle borsacılar çok dikkat etmeliler. Kazıklanma keriz tokatlama. Maddi kayıplar kumar iddia vs gibi alanlar haksız kazançlardan tamamen uzak durun yoksa kazık yiyebilirsiniz. Size fırsat olarak sunulan şeyler tamamen sizi keklemek için yapılabilir. Paranızı kimseye kaptırmayın kimsenin cebine  paranızı  koymayın Ponzi sistemlere karşı dikkatli olun.


6. Haziran pazar ay boğa burcunda duygusal ve fiziksel olarak rahatlama zamanı. Cumartesi gününü etkileri pazar günü daha rahatlamış şekilde devam ediyor. Ama bu gün dinlenme zamanı diyebiliriz…