31 Mayıs 6 Haziran Haftalık Burç Yorumları Ve Merkür Retrosu Etkileri

  • Anasayfa
  • Blog
  • 31 Mayıs 6 Haziran Haftalık Burç Yorumları Ve Merkür Retrosu Etkileri
31 Mayıs 6 Haziran Haftalık Burç Yorumları Ve Merkür Retrosu Etkileri

Koç burcu


Yükselen koçların 3 . Evlerinde hareketlilik var. Özellikle zihinsel faaliyetlerinizde artış gözlenebilir. Kafanızın zehir gibi çalışacağı bir dönemdesiniz. Dedikodu yapmamaya özen gösterin. Zekanıza fazla güvensenizde özellikle bazı fikirsel yanılgılara düşünebelirisiniz… her şey göründüğü gibi olmayabilir..


Boğa burcu 

Yükselen boğalarda bu hafta  2. Evlerinde hareketlilik gözleniyor. Para konularıda dahilik gösterecek performans sergileyebilirsiniz… Özellikle merkürün geri hareketi maddiyatla ilgili yaptığınız planlarda bir durma hissi para gelişinde bir durgunluk hissi verebilir. Ve bu durum sizin saniye kapılmanız ve akabinde neptünle yaptığı kare açı parasal konularda ciddi bir kafa karışıklığına sebep olabilir. Bu hafta maddi açıdan ayağı yere basmayan konulara yatırım yapmanızı önermiyorum. Şöyle fikrimiz vardım böyle hayalimiz şu şekilde vizyonuz vardı gibi uçuk kaçık projelere bu hafta atlarsanız sonunuz hüsran olabilir. Sakin olun sakin düşünün. Kendinizi garantiye almak istiyorsanız erteleyin.  Ve Arkadaşlarınız gazına gelmeyin. Maddi kayıplar yaratabilecek ortamlardan uzak durun. Kararsızlık yaşadığınız noktada aile den gelen desteğe kulak verin orda sizin için güzel şeyler ve güzel yönelenedirmeler olabilir


İkizler Burcu


İkizler burcu hayatın anlamını ardığı bir haftaya giriyor. Bu dönemde kendilerinden gizlenen bişeyler varsa onları öğrenecekler.  Toplum içindeki İmajınızda duruşunuzda tarzınızda bazı yenilikler yapabilirsiniz. Ancak bunu yapmaya kalktığınızda elinizdeki para miktarı ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Savruk davranmayın kampanyaları takip edin. Hakkınız olmayan paradan uzak durun. Krediler konusu ise başınıza iş açabilir. Aklınıza esen şeyi almaya kalktığınızda zarar edebilirsiniz…

Eşinde yada uzun süreli ilişkisi olduğu partnerinizdeki lüks arayışlarınız ilişkinizin yada evliliğin bitmesine neden olabilir. Olmadığınız bir insan olmaya çalışmayın partneriniz tarafından özenti şeklinde algılanabilirsiniz. Yüksek sosyete olmak zorunda değilsiniz. Siz tevazunuz ile seviliyorsunuz. 


İş yerinizde arkınızdan dedikodunuz yapılıyor olabilir.  Kariyer konusunda kendinizi tanıtmak konusunda güzel konumlar var. Yengeç Burcu

Bu hafta hayatlarında gizli kalmış şeyler ortaya çıkıyor.  Eş yada partnerin durumuyla ilgili göz ardı ettiğiniz bazı durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Aldatılmalar dedikodular kuyunuzu kazanlar bu dönemde gündüzüne çıkabilir. Ama tüm bunlar kümülatif olarak baktığınızda ortaya çıkabilecek bu durumlar size şans olarak geri dönebilir.  Yani yaşadığınız süreç gözünüzü açabilir.


Aslan Burcu


Yükselen aslanların bu hafta 11. Evlerinde  hareketlilik var. Toplum içindeki rolünüz insanların gözündeki değeriniz toplumsal imajınız toplum içindeki duruş söylev ve fikirleriniz ön .plana çıkıyor. Bu ön plana çıkış bir süredir satrün transiti aldığınız 7. Evinizde olmulu etkiler getiriyor.  İmaj ve fikirlerinizde yapacağınız olumlu değişmeler eşiniz tarafından taktir edilmenizi sağlayacak. 

Satürn transiti yükselen aslanların 7. Evinde. Özellikle evlilik konuları yada evlilik konusuna bakış açınızla ilgili güncellemeler söz konusu. Kalıplaşmış fikirlerden egoizm ve narsizimden uzak durun. Dedikodulara dikkat edin. Ser verin sır vermeyin. Kendinize ait bilgileri paylaştığınız kişilerin gerçekten çok güvenmiyorsanız paylaşmayın. Kredi yada eşten gelirler noktasında güzel etkiler alabilirsiniz. Miras söz konusu ise bu dönemde mirasla ilgili harekete geçebilirsiniz..

Başak burcu 

Yükselen başaklarda 10. Ev yani iş kariyer alanında hareketlilikler söz konusu. 7. Evinizdeki neptünün 10. Evdeki bazı alanlarla olumsuz açısı var bu bu durum önüne alındığında  yükselen başakların iş ortakları noktasında kandırılma gibi durumları söz konusu olabilir. İşinizi sağlam kazığı bağlayın. Söz uçar yazı kalır. 

Ayrıca eşine güzel sözler söylemeyen duygularımı içimde yaşarım ben diyen yükselen başaklar eş yada partnerleri tarafından aldatılırsa onlarda iğneyi kendilerine çuvaldızı başkasına batırsın diyebiliriz… Seviyorsanız gösterin. Gösteremecekseniz ilişkiye başlamayın ki sonradan acı çekemeyesiniz…

Bazılarınız içinse biten ilişki hayat yolunuzda önünüzün açılmasını sağlayabilecek çok güzel yenilikleri yeni ilişkiler için hayatınızda yer açılmasını sağlayabilir. 

Bu dönemde kariyer iş güç konularında şanslı bir zamandasınız iyi değerlendirin.  Maddi yada manevi beklentilerinizi açık açık belirtmekten çekinmeyin. 


Terazi burcu


Yükselen teraziler için bu hafta bilgi ve iletişim haftası olduğunu söylemek mümkün. Özellikle sosyal medya uzmanı bir yükselen terazi iseniz yelkenler fora diyebiliriz.  İletişim konusundaki kabiliyetlerinizi ortaya çıkarıp coşma zamanınız. İçinizde şu pandemi  şartları olmasına rağmen yurt dışı seyahati yapabilecekler varsa onlar için güzel zamanlar. 

Bilgi eğitim öğretim konusunda online eğitimler sizin için bulunmaz bir nimet olabilir. 

Basın yayın tv haber spikerliği gibi kendinizi gösterebileceğiniz medyatik işlere düşünmeden atlayın. 

Aşk konusundada güzel etkiler var ciddi ilişkilere kapı açacak aşk başlagıncı olabilir.


Akrep burcu

Akrep ve yükselen akrepler bu hafta sizlerin için 4-5 ve 8. Evler arası bir atraksiyon söz konsunu. 

Geçmişte bir ilişkiniz oldu ve ayrıdınız yada red edildiniz yada terk edildiyseniz ve bunu kafanızda bir türlü doğru konumlandıramadıysanız bu dönemde işte o konularla ilgili tam bir aydınlanma yaşayabilirsiniz… çünkü simge durumunda küçültülmüş zihin raminizde yer kaplayan bu eski aşk ilişkisi bitememişlik yüzünden sizin gücünüzü ve enerjinizi tüketiyor.  Görevi sonlandır yapmanın zamanı geldi. özgürleşin.


Bu dönemde yine Bazı şeyler ortaya çıkıyor. Aşk ilişkilerinde dikkatli olmalı sizin aşk anlaşınızın herkeste olmadığını bilmelisiniz. Bu durum biraz kişinin enerjisel yapısı ile ilgili. Yaşadığınız kültürde bazı şeyler olumsuz yada kabul edilemez algılanır iken dünyanın başka bir yerinde yaşayor olsaydınız hayatınızdaki gizli ve gizemli alanlar aslında oldukça normal karşılanabilecekti.  O yüzden aslına bakarsanız doğru tek değil ve şartlara ve kişiye göre değişebiliyor. Kuantum dada böyledir gözlemci etkisi denilen bir olay vardır gözlemci varken parçacıklar farklı hareket etmeketedir. Sizi olumsuz yargılayan kişilerle ilişkinizi gözden geçirebilirsiniz…

Yaşadığınız bazı durumlara özellike aile ile olan ilişikilerinizde hareket ve tepki vermeden önce sakinleşmeli düşünüp öyle tepki vermelisiniz. 

Aileden gelebilecek maddi destekler para miras gibi konular yada çekmeyi düşündüğünüz krediler gündeminiz olabilir. 

Özellikle maddiyatla ilgili konularda yükselen akrepler çok çektiler. Hatta bıçak kemiğe dayandı. Hayatın mesajını doğru algılamış yükselen akrepler için bu dolunayla birlikte 11 hazirandan sonra maddi anlamda güzel etkiler almaya başlayabilirsiniz…


4. Evinizden tranist yapan satürn özellikle şu dönemde geri harikatteyken aile karması temizlemeniz için size çok önemli bir fırsat verebilir. Özellikle baba ile ilişkiniz maddiyad ve kariyer durumunuzu doğrudan etkiler.  Şu dönem de danışmanlık almanız çok yararlı olabilir.


Yay burcu


Yükselen yaylar bu hafta 7. Evlerinde bir hareketlilik var. Özellikle geri hareketteki merkürün neptünle karesi oldukça manidar. 

Yükselen yaylara partnerleri yada eşleri ile olan ilişiklerinde iletişim kopuklıkları yaşayabilirler. Hani bir laf vardır ben anlattıklarımdan sorumluyum sen ise anladıklarından … işte bu dönemde demek istediklerinizi karşı taraf doğru algıyalamayabilir yada onun demek istediklerinizi siz muhtelif yerinizden anlayabilirsiniz.  Dolayısıyla dolunayında etkisiyle tartışma ve asabiyetler hat safhaya ulaşabilir… Sakin olun ve partnerinizi dediklerine kulak verin.

Bazı yükselen yaylar zor zamanlar geçirdi. Önümüzdeki yıllar daha iyi şartlar oluşabilir. Unutmamanız gereken şey beklentilerinizi yüksek tutmayın şükrü ve tevazuyu hayatınıza sokun. 


Oğlak burcu

Yükselen oğlakların 6. Evinde hareketlilik var özellikle günlük para akışı alanlarında  iş yeri ticari hayat alım satım konuları ile ilgili karışıklıklar oluşabilir. Özellikle geçmişte yapmayı düşünüp ertelediğiniz bir iş planını yeniden yapmanız için bir fırsat oluşabilir. Yapmayı düşündüğünüz işle ilgili hızlandırılmış bir kurs almanız gerekebilir… yada çok derinlemesine bilgiler içermeden bir nevi çıraklık yaparak öğrenmek gibi de değerlendirilebilir…

Bazı yükselen oğlaklar sektör değiştirebilir yada iş yeri değiştirebilir iş değiştirebilir. Ayın haziran 11 den sonraki dönemde aşk ve iş hayatında gelişmeler yaşanabilir

Sağlığınıza dikkat edin spor idman fitness hareket önemli sürekli iş yapıp vucudunuzu ihmal etmeyin. Özellikle zihinsel sağlığınızada dikkat etmelisiniz Esnekliğinizi korumalısınız hem zihinsel hem bedensel 

5.evinizdeki uranüs bu hayatta işten başka aşk iletişim sosyallik gibi alanlarında olduğunu ve hayatın öncelik derecesini değiştirmenizi gerektirecek anlayışınızı değiştirecek köklü değişiklikler yapmanızı gerektirebilir… 

Ailevi konularda erdem ve idrak seviyenizin arttığı bir zamandasınız.  Yemek içime nasıl gıda ise  sevgi güzel hisler çocuk anne baba gibi değerleri parayla satın alamayacağınızı unutmayın. Değer sadece somut olmak zorunda değildir.


Kova Burcu


Yüksele kovalarda bu hafta 5. Evde hareketlilik var … Eski aşklar gündeminize gelebilir. Çocuk ve hobiler alanında güzel durumlar var. Çocuk bekleyenler için güzel haberler olabilir. Yada çocuklarıyla vakit geçirmek için güzel zaman. Yanlız çocuklarla vakit geçirmek derken özellikle ergenlik çağındaki çocuklarınız olabilir yada yeterli iletişim kuramadığınız çocuğunuzu anlamak için size verilmiş önemli bir fırsat çocuklarınıza kulak vermeniz gereken bir dönemdesiniz. 

Bireysel hayatınızla ilgili ve maddiyatla ilgili konuları gündeme almalısınız ve ayağı yere basmayan yatırımlardan uzak durmalasınız yoksa altadılma durumunuz söz konusu olabilir

Sosyal konular arkadaş çevresi yada sosyal konularla ilgili gereksiz vakit geçirmeyin Süperman olmadığınızı unutmayın.  Zihinsel kabiliyetlerinizi hobiler geliştirerek değerlnedirmelisiniz


Balık burcu

Balık burçlarını bu hafta 4. Evlerinde aile ve yuva evleriyle ilgili bazı karışıklılıklar bekliyor olabilir. Özellikle aile içi iletişimde geçmiten kalan sorunllar bir türlü beni anlamıyorlar bu evde duygularımı düşüncelerimi anlayan yok. Tarzı düşünceler havada uçuşabilir.

Aile içinde kendinizi anlatamadığınız ve onları yanlış yorumladığınıza dair göstergeler var.

Genellikle yaşadığınız sorunlar geçmişten gelen konular olduğu için şöyle oturup düşünebilir geçmiştede aynı şey oldu bu sefer yaklaşım ve anlayışımı değiştirsem yol alabilirmiyim diye kendinize sorun ve adım adım ilerleyin. Göreceksiniz bazı şeyleri doğru anlam bindirdiğinizde ciddi düzelme tamaları ile karşılayacaksınız. Kendinizi ifade ederken insanların iç dünyanızı anlamasını beklemeyin ve kendinizi ifade ederken dolaylı dolaylı laf sokuşturarak değil doğrudan isteğinizi iletmeyi deneyin. Göreceksiniz ve diyeceksiniz ki bu kadar kolay mıydı.Herkese güzel haftalar…