30 Eylül Astroloji Yorumu - Zamanın kalitesi

  • Anasayfa
  • Blog
  • 30 Eylül Astroloji Yorumu - Zamanın kalitesi
30 Eylül Astroloji Yorumu - Zamanın kalitesi


Bir jupiter günü olan Perşembe gününden herkese merhaba, 
Gün boyunca Ay Yengeç burcunda 17 58 e kadar ay yengeç burcunda ilerlemeye devam ediyor .
Gün genelinde harika güzel enerjiler var.
 Ay-Venüs trinesi   günün ilk yarısında hem ticari hem de özel ilişkilerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşabileceğinizi gösteriyor. Özellikle Kişisel bakımına düşkün olanlar için bu gün , estetik, güzellik, dekorasyon gibi alanlarda alışveriş yapabilir kendinize zaman ayırabilirsiniz ama dikkat edin bunları öğleden önce yapın zira öğleden sonraki enerjiler değişiyor. Özellikle parasal anlamda sizi savruk bir insan haline getirebilir neye ne kadar bütçe ayırıyorsunuz bir harcama politikası oluşturun.  
bugün dün olduğu  Güneş-Satürn trinesi olumlu etkileri devrede . Hayatınızın bazı alanlarında fikirleriniz olgunlaşacak kendinizi daha büyüm hissedebilir ve bazı burçlar için bazı konular artık geçmişte kalmış , eskiden di onlar diyebilir... hayatı anlamlandırmada güzel bir nokta yakalayabilirsiniz bu gün. 
Yükselen akrepler akışa dikkat etsinler KARMA larıyla ilgili bişeyler oluyor 7 sene önce olana bazı şeyler görebilir veya gündeme gelebilir yada tekrara girmiş bir algı veya farkındalık olabilir. Genellikle bitmemiş sınavlardan gelir dikkat edin. 
Akşam  ise Ay'ın Merkür-Plüton karesini tetiklediği ve Venüs-Jüpiter karesinin etkinleştiği akşam saatlerine doğru gergin enerjiler var,   Trafikte olanlar ve alış veriş yapanlar yada hayatınızın hangi alanını yaşıyorsanız tersine tetiklenmeler büyüyebilir dikkat edin! 17:58 sonrasında Ay boşlukta ilerlemeye başlıyor.
#astrologarif #zamanınkalitesi #astroloji