29 Mart 4 Nisan Burçlar Haftalık Gökyüzü Hareketleri

  • Anasayfa
  • Blog
  • 29 Mart 4 Nisan Burçlar Haftalık Gökyüzü Hareketleri
29 Mart 4 Nisan Burçlar Haftalık Gökyüzü Hareketleri


29 Mart 4 nisan Haftalık Burç Yorumları


Haftalık Gökyüzü Hareketleri


29 MART PAZARTESİ 

Ay terazi burcunda  pazar günü olan dolunayın etkileri halen devam ediyor olacak. Karşı tarafa uyumlanmaya çalışarak sessiz kalmanın da artık bir yere kadar olduğunu anladığımız bir zaman dilimindeyiz.  Kendiniz olmanız gereken bir hafta.  Dolunayı karşısında 2 gezegen ve bir astroidgezegen diyorki kendin ol cesur ol ve herkes seni olduğun gibi kabul etsin.


30 mart salı  günü ay akrep burcunda birleşiyor.

Neptün ve merkür balık burcunda kavuşuyor sezgiler rüyalar artıyor… koç burcundaki venüs güneş ve chiron ise aynı zamanda gerginliklerimizin yüksek olduğu anlamına geliyor…


31 mart çarşamba güneş venüs chiron güney ay düğümüne trine açı yapıyor.  Günlük giderlerinize  para harcama olayına dikkat edin. Lüks harcamalar zamanı değil. 

Kıskançlıklara dikkat. 


1 nisan  perşembe ay güney ay düğümü yaklaşıyor. Duygu ve daşaranışlarınız arasında bir denge söz konsu ancak bu dengeyi bulup nereye doğru adım attığnız önemli. Ülkede  ekonomik anlamdı kriz olduğunu unutmayın ve özellikle lüks tüketimden kaçının. Özellikle market alış verişlerine elinize liste yapıp gitmenizi ve liste dışına çıkmamanızı öneririm. Yoksa bi anda alakasız alışverişler yapabilirsiniz…


2 nisan cuma günü ay yay burcunda seyrine devam ediyor . Merkürün Pluto ile 60 lık açısı var.  İş ortaklarınız yada evliliğinizde bir dedektif gibi davranabilirsiniz.  Şüpheeriniz mantığınızla birleşebilir.  Açık olmanız avantajınıza olabilir. Ticari atılım yada al sat yapmak için güzel bir zaman olabilir… uyanık olduğunuz bir gün.

3 nisan cumartesi  Ay oğlak burcunda  mantıklı ve planlı bir gün sizi bekliyor…


4 nisan pazar günü. Merkür koç burcunda seyretmeye başlıyor.  Zihinsel faliyetlerinizde ciddi bir yoğunluk olabilir. Konuşurken kalp kırmadan konuşmaya bakın.