19 - 25 Nisan 2021 Haftalık Astroloji Gündemi

  • Anasayfa
  • Blog
  • 19 - 25 Nisan 2021 Haftalık Astroloji Gündemi
19 - 25 Nisan 2021 Haftalık Astroloji Gündemi

19 - 25 Nisan 2021 Astroloji Gündemi 


19 nisan  pazartesi Boğa burcu ağırlıklı bir haftaya başlıyoruz merkür boğa burcuna geçiyor para konularına kafa yoracağımız bir ayın başlangıcı 19 nisan itibari ile başlıyor


20 nisan Salı günü  ay aslan burcunda maymun iştahlılıklara dikkat . Bu gün  çocukça davranışlar sergileyebilirsiniz. Bu gün kendinizi göstermek sahneye çıkma zamanı.  Çekim yapmak fotoğraf çektirmek isteyenler için güzel bir zaman dilimi.


21 nisan Çarşamba günü ay aslan burcundaki seyrine devam ederken açılara baktığımızda ise oldukça anlamlı . Geçmişte balıklama atladığınız bir konular başınıza iş açtıysa bu gün benzer bir konu ile karşı karşıya kalırsanız  fırsat zannedip atlamak yerine olaya kalbinizle yaklaşın. sizin için kafi olanı yani yeterli olana yönelirseniz sizin için kazançlı bir gün olur… Geçmişteki konuya takılıp kalırsanız daha çok takılı kalırsınız.


22 nisan perşembe günü  ay başak burcuna geçiyor  . Ancak ay başak burcuna geçmeden hemen öncesinde 15 16 saatleri arasında meditasyon yapmanızı duygusal dinlenme yapmanızı öneririm.   Bu gün ayrı venüs uranüs merkürle birleşip satürne kare açı yapacak. Bu nun anlamı içinizde borsa oynaya bitcoin oynayan yada ticaret le uğraşanlarınız varsa gelir yada kar elde edebileceğiniz alanlar ile devlet arasında bir sürtüşme olacağı anlamına geliyor.  Zaten bunun yankıları bu haftanın başında cinlerle ilgili genelgenin açıklanması ile başlamıştı.  Özellikle satürn bu 3 gezmene benim dediğim olacak diye dikte etmesi söz konusu bu durumda ya büyük bir kriz yaşanacak yada bir orta yol bulunacak.  Benim tahminimce bir orta yol bulunacak çünkü çünkü 3 gezen birden satürne karşı desek yeri var. 


23 nisan cuma  günü geldiğimizde ise ilk söyleyeceğimiz  şey tabiki bayramınız kutlu olsun tüm çocuklar.  Bu gün ay başak burcundaki seyrine devam ederken bi diğer yandan marsın yengeç burcuna geçiyor.  Bu durum size adeta yapılması gereken bir çok temizlik tertip düzen  olabilir yada kendi işlerinizle ilgili yapılması düzenlenmesi sistemleştirilmesi gereken şeyler varken , tüm bu işler bu yapılması gereken işlerin gözünüzde büyümesi  söz konusu. Çünkü  bu günden itibaren mars yengeç burcundaki seyri süresince hareket geçmek istemiyceksiniz. Harekete geçen alan düşünceleriniz ve hisleriniz olacak. Mars yengeçte düşük çalışır.  Çatal haritanızda mars yengeçteyse bu alanla ilgili geliştirmeler için ne yapabilirsiniz konusunda mutlaka astrolojik danışmanlık almanızı öneririm. 

Hassasiyet çıt kırııldımlık alınganlık içe kapanma gibi sendromlar yaşabilirsiniz natal haritanıza göre. Tabiki bu yaşayacağınız sendromlar bu günle kısıtlı değil bu ay bi gözden çıkarın diyebiliriz…


24 nisan cumartesi geldiğimizde  özellik cumartesi saat 19 dan sonra ay terazi burcunda seyredecek. Bu günü elinizden geldiği kadar sakin geçirmeye çalışın zira uranüs satürn arasındaki kare evde yaşayacağınız olumsuz bir gerginliğin ciddi anlanmada büyüyüp geri dönüşü olmaz tartışmalara sürüklenebileceğini gösterebilir. Özellikle erkek takipçilerimize sokağı çıkma yasağının olduğu bu günlerde evin reisinin hanım olduğunu hatırlamlarını öneririm.  Doğru düzgün konulara bile odaklanamayabileceğiniz bir gün boş boş konuların sizi alevlendirmesine izin vermeyin… Teknolojik anlamda güzel fikirler bulabileceğiniz bir gün..


25 nisan pazar günü ay terazi burcunda seyrine devam ediyor.  Dünki etkiler yani cumartesi günki etkileri ibu n dahada sert etkileri hissedebileceğiniz  bir gün. Çünkü açılar dahada netleşiyor sertleşiyor.  Geçmişe dönüp  geçmişte hangi alanlarda ne hatalar yaptınızı ileriye dönük baktığınızda o alanlara takılı kalmadan bir gelecek oluşturabilirmisini sorunun cevabını arayan tefekkürlerde bulunmanızı önerebilirim…