17 Ekim Pazar Günlük Burç Yorumu

17 Ekim Pazar Günlük Burç Yorumu

17 Ekim Pazar gününden herkese selamlar 

Ay Ay Balık burcunda ilerlemeyi sürdürüyor. İçsel dinginliğe hasret kaldığımız şu günlerde dijital yükle beraber kendi özümüzden oldukça uzaklaştık... Evet dijital yük önemli bir sözcük peşine düşüp araştırma yapılmalı belki neden bu kadar yorgun olduğumuzu anlamalı...

Merkür-Venüs sekstil açı yapıyor  bu altmışlık açının etkili olduğu gün genelinde özellikle aşk sevgi ilişkiler gibi konularda irade göstermek suretiyle güzel gelişmelere yaşayabilirsiniz. başka bir tabirle atarsanız olur bişeyler... Olumlu ve pozitif bir havadan olun sohbet edin. 

 Kişisel hayatın dışındada gelişmeler var mesela  Güneş-Plüton karesinin işaret ettikleri... Devlet ve mafyalar arasında restleşmeler ve tedaviler gibi... Otoriteyi temsil eden kişiler ile ,  gizli kapaklı işler çeviren entrika mafya vs tarzı gizli kapaklı istihbarsatsal konular önemli pozisyondaki kişiler özellikle erkek figürleriyle ilişkiler kavga var. 

Ay-Neptün kavuşumunun etkili olduğu akşam saatlerinde hem kişisel hayatımızın hemde devletimizin her türlü pisliklerden, halkın hakkını parasını kendine 7-8 maaş yapan arsızlardan ve bunu hakkım zannedenlerden, tüm kul hakkı yiyicilerden ve din siyasetçilerinden ve din türccarlarından arınması için,  dua et! imkanı olan sadakada versin. akşam saatlerinde  yardımlaşma, manevi yönü güçlü ilahi etkiler var diyebiliriz. şarkı beste şiir ve sanatsal faaliyette bulunanlar içinde akşam ilham veren şeyler ve ruhsal çalışmalar için güzel bir atmosfer oluşuyor.

Koç burcu dolunayı arefesinde böyle manevi zaman dilimlerini iyi geçirmeniz dileğiyle...

Doğum haritası analizinizi yaptırıp hayat kalitenizi artırmak için ve Astroloji Eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle temasa geçebilirsiniz...

Herkese Güzel Pazarlar

Astrolog Arif Zafer Aydın

Astroarif.com