15 -21 Mart 2021 Astroloji Gündemi

15 -21 Mart 2021 Astroloji Gündemi

15 -21 Mart 2021 Astroloji Gündemi 

15 mart pazartesi

Ay koç burcunda  enerjik iddalı coşkulu bir başlagıca hazır olun

16 mart salı ay 13 57 ye kadar boşlukta sonra boğa burcunda seyrine devam ediyor… maddi konuları gündeminize alabilirsiniz… Aynı zamanda merkürün de balık burcuna geçtiği  bir gün. Bunun anlamı zihninizi kısıp kalbinize yönelin. Kalbinizden ve evrenden gelen ilhamlara sezgilere kendinizi açın. Özellikle spiritüel çalışmalar yapmak , zikir ve tefekkür için uygun bir zamana geçmiş bulunuyoruzu… ezoterik ve ökült konulara merakı olanlar bütünün hayrına olan konuların yanında yer almalarını öneriyorum. Bütünün hayrına olmayan kişisel nefs ve egosal ve bireysel konular bütünün hayrına olmadığı sürece girilmebin.

17 mart  çarşamba günü ay boğadaki seyrine uranüsle birleşerek devam ediyor. Satürnle de kare yapıyor. Özellikle bu hafta sonu olan borsa yükselişinden kar satışları gelebilir ve bir düşüş yaşanabilir çarşamba günü… fırsat kazancı peşinde koşanlar şu sözü unutmasınlar adalet mülkün temelidir. Adaletin olmadı yerde mülk sabit durmaz. Geçici olarak kazandım sanırsın sonra elinden uçar gider. Ve bu gün bazı kurnaz tilki ve çakallar için ders alma günü olabilir.  Hakkaniyeti elden bırakmamışsanız endişelenmeye gerek yok.


18 mart perşembe  Venüs Pluto sekstili ve marsın chiron ile sekstil açısı var.  Bu gün daha önceki dönemlerde aldığınız yaralar ve kötü hissettiğiniz bazı yaşamış olduğunuz durumları vakti zamanı itibariyle ifade edememiş ve bu kendinizi ifade edemeyiş içinizde bir yerlerde kalmış ise işte bu gün o yaşadığınız acıyı düzgün cümlelere haline getirip karşı taraftakinin size yaşattığı durumları ona ifade edebileceğiniz bir gün …Sevgili partner ve eşi ile vakit geçirenler içinse bu gün cinsel ve erotizm anlamında kışkırtıcı bir gün olabilir..


19 mart cuma  ay ikizlere geçiyor aynı zamanda marsa da yaklaşan ay satürnle yaptığı trinie açıya bakıldığında  haklı olduğunuzda hakkınızı savunabileceğiniz bir gün geçirmenize vesile olabilir. Başka bir tabirle bu benim hakkım söke söke alırım dediğiniz şeler varsa işte bu gün o gün…


20 mart cumartesi  günü ay ikizler burcundaki seyrine devam ederken. Güneş koç burcuna geçiyor. Hafta sonu yasakları olmayan yerlerde mutlaka çıkıp gezilmesi harekete geçilmesi gereken bir zaman içinizde güzel bir hareket enerjisi bulabilirsiniz. Laf dalaşı etmemeye dikkat edin.

21 mart pazar  ay ikizler burcunda seyrine devam ederken güneş koç burcuna geçti ve yanına venüsü de aldı. Özellikle internet alışverişi yapmaya kalkabileceğiniz bu gün fiyatların ne kadar da yükseldiğini ve kredi kartları limitlerinizin artık dolduğu ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Zira koça geçen güneş chironla yakınlaştı.  Para ve parasızlık kanayan yaranız ve bu ekonomik şartlarla yüzmeniz gerekebilir…

Astrolog  Ve Kişisel Gelişim Uzmanı

Arif AYDIN