14 Ekim Perşembe Günlük Astroloji Yorumu

14 Ekim Perşembe Günlük Astroloji Yorumu

Bir Perşembe gününden selamlar

bu gün 14 Ekim Perşembe Ay Kova burcunda.  Venüsün satürnle desteklendiği bu gün Ay , Venüs ve Satürn arasındaki sekstil açıyı görünür hale getiriyor. Peki hocam bu durumun türkçe meali nedir diye sorarsan ! Özellikle ciddi ve uzun vadeli ilişkiler arayanlar açısında güzel gelişmelere açık bir enerji anlamına gelir... Tam aradığım şey diyorsan bu durum haritandaki hangi bölgeyi tetiklediğine dair özel danışmanlık almalısın. 

Ve bu gün yine ,  Ay-Merkür üçgeninin olumlu etkileri devreye giriyor. Hani bazen  kalbin başka konuşur, mantığını başka konuşur ya! bu gün öyle bir gün değil. bu gün kalbinle zihnin aynı paralelde aynı amaçta buluşuyor. kalbinle zihninin bütün olduğunu hissettiğin enerjileri bir tamlık duygusu hissedebilirsin. Tabiki kafa ve kalp bir olunca , önemli konuşmaları yapmak açısından , özellikle de akşam saatleri daha uygun. 

Gecen  Ay-Uranüs karesinin  etkin bitcoinciler dikkat etsin !  Uzun yolculuk yapacaklar kazalara belalara karşı dikkat etsinler. Unutmayın Az sadaka çok belayı def eder!

Kişisel doğum Haritanıza baktırmak için  benimle whatsapp (05432090444) veya dm yoluyla irtibata geçebilirsiniz! Haritanız tarafımdan 1 gün boyunca incelenip sizin için uygun gün ve zaman için randevu verilir. Görüşme online yada yüz yüze gerçekleştirilir.

Astrolog Arif Zafer Aydın

https://astroarif.com

#astrologarif #zamanınkalitesi #burçyorumları