11 Eylül Cumartesi Astroloji Gündemi

11 Eylül Cumartesi Astroloji Gündemi

#zamanınkalitesi : Youtube daki derslerimizi izleyenler şekildeki haritayı çoktan okumaya başladılar. Cumartesi günü boyunca Ay Akrep burcunda. Haritasında ters açı alanlar Duygusal anlamda hasitlikler , fesatlıklar , kıskanmalar kıskanılmalar gibi bazı durumlar yaşayabiliriler. Ay-Uranüs karşıtlığının etkisiyle, bu duygusal haller, bazen kafada kurmalar, bir kıvılcımın ateşi başlattığı gibi beklenmedik, sarsıcı, sıra dışı durumlara neden olabilir . Bu enerjisel dürtü ya aranızda müthiş cinsel bir çekime neden olur yada kin ve intikam duygularınızı tetikleyip, "ben sana gününü gösteririm" moduna sizleri sokabilir. Unutmayın ki başınıza gelen şeyleri siz seçemesenizde verdiğiniz tepkiyi değiştirebilirsiniz seçebilirsiniz. Bu yüzden Maneviyatla uğraşanlar, spritüelizmle uğraşanlar , thetacılar access barscılar vs hepsi diyor ki sevgi ile yaklaşın. Sevgi ile yaklaşmak yüzdeki yalancı iki yüzlü bi bir tebessüm değildir . Sevgi kalpte hissedilir ve kalpteki ise yüze vurur. o yüzden denilmiştir ki "İnsan siması esma ül hüsnaya camiidir." Yani Allah ın isimleri insanın simasında toplanır. Her türlü hissiyat ve duyguların Allaha ait olanları da örneğin "EL LATİF" ismi de sizden letafet ve zerafet olarak açığa çıkabilir. Çok sinirlendiğinizde dişlerinizi sıkarak yüzünüzü büküp kaşlarınızı çattığınızda da "EL CABBAR " açığa çıkabilir. Ay-Güneş altmışlığı günün ilerleyen saatlerinde ortaya çıkıyor. bunun anlamı ilişkinizin, iletişiminizin düzelmesi için mutlaka İRADENİZİ kullanmanız gerekiyor. bu iradenizi kullandığınız alan, ya kendinize söz geçirerek olacak! yada adım atarak gerçekleşecektir. İlişkinizde yeni adımlar atmak, uzlaşma gerektiren toplantılar, görüşmeler yapmak açısından günün ilerleyen saatleri daha iyi bir zaman dilimi. Ay-Neptün üçgenini akşam saatlerinde aktifleşiyor. dua için spritüel çalışma için ciddi anlamda güzel bir zaman dilimi. meditasyon daki dinginliği çok güzel bir şekilde sağlayabilirsiniz...
Astrolog Arif Zafer Aydın
Not: Bu akşam Astrolojinin en önemli burcunu konuşacağız Saat 21 de youtube kanalımızda canlı yayında olacağız herkesi bekleriz.
https://youtube.com/c/arifaydin
#burçyorumları #günlükburçyorumları #astrologarif
Not: Bu akşam Astrolojinin en önemli burcunu konuşacağız Saat 21 de youtube kanalımızda canlı yayında olacağız herkesi bekleriz. Youtube canlı yayınlarımızdan haberdar olmak için çana tıkladığınızda tümü seçeneği açılacaktır tümü aktif hale getirdiğinizde kanalımızdaki yeni videolardan ilk siz haberdar olabilirsiniz.
https://youtube.com/c/arifaydin
#burçyorumları #günlükburçyorumları #astrologarif