1-7 Şubat Haftalık Burç Yorumları

1-7 Şubat Haftalık Burç Yorumları

1-7 şubat burç yorumları 

Astrolog Arif AYDIN 

Https://astroarif.com 


1 şubat pazartesi 


Duyguların matematiği ile boğuşmuş olduğunuz bi pazartesi sabahına uyanıyoruz başak burcundaki ay seyrin terazide devam ediiyor… önümüzdeki 3 gün  paylaşmak aşk gibi konularda denge sağlamaya çalışabilirsiniz. 

 

Malum dünyanın bildiğiniz bir gündemi var birde bilmediğiniz bir gündemi var bildiğiniz gündemi sağlı iken bilmediğiniz gündemi uzay teknoloji ve uzaylılar … 

Satürn , güneş , merkür, jupiter kova burcunda ne yapsak ne etsekte dünyayı yeniliklere ve gelişime açsak diye toplantı halindeler. Bu toplantı uzun sürüp sıkıcı hale gelince bakmışlar olmuyor toplantı çok kuru geçiyor çalgısız çengisiz olmaz deyip venüsüde davet etmişler. 

Evet Venüs kova burcuna geçiyor.  


2 şubat salı

Ay terazi burcunda duyguların denge aradığı bir gün. Duygularınızın aslında evrenle iç içe olduğunu evren ve duygularınız arasında bir iletişim bir denge olduğunu hissedebileceğiniz bir gün.  Yaratılmış herseyde sizden ve hislerinizden bir parça var.  Bu gün gök yüzünde oluşan Grand trine bazılarınız bireysel hayatlarında  amaçladığınız yada gitmeniz gereken hayat yolunda teknoloji iletişim nimetlerini kullanmanız durumunda hayatın rüzgarını arkanıza alabileceğinizi ifade ediyor. Bu etkileri anlamak için her zaman bir doğum haritası analizi şarttır.


3. Şubat çarşamba

Mesailer cem yılmazın deyimine göre mesailer bir kabiledir. Şaka bi yana bu gün mesai saatleri arasında ay boşlukta  seyredecek. Boşluktaki ay seyrine merkürle trine açı yaparak devam ediyor. Mantık çizgisinden ayrılmayın her şeyi ciddi almayın bazen yaşanılan durumlarla dalga geçmek duygulsal dengesizlikleri küçültüp yok eder. 


4  şubat perşembe

 Ay akrep burcunda  marsla ve jupiterle kare yapıyor. Ne demiştik her şeyi ciddi almayın. Bu gün maniplasyonların didişmelerin çekişmelerin günü… Ayrıca cinsel çekim hat safhada olabilir.


5 şubat cuma

Ay öğlenden akşama kadar boşlukta … günün haritasının geneline baktığımızda bazen zorladığınız ama ilerletemediğiniz yada ilerleyemediğiniz konularda değişimin kaçınılmaz olduğunu bilirsiniz farkedersiniz. İşte böyle bir dönemin yaklaştığını ve bu dönem için kendinizi içsel olarakta artık hazırlamanız gerektiğini anlatıyor. 


6 şubat cumartesi 

Ay yay burcunda  Venüs ve güneşlik tam 60 lık yaparken tam böyle vur patlasın çal oynasın bir kutsal cumartesi beklentisi varken  bir anda o da satürn elinde sopasıyla venüse gel kızım buraya diyor. Satürn Venüs kavuşum var

Kısaca eğlence hevesi kursaklarda kalabilir.

Çünkü otur dersine çalış ilim öğren kendini geliştir içindeki eğlence enerjisini zekaya gelişime dönşüme aktar diyor


7 şubat pazar 

Sabah saatlerinden geceye kadar ay boşlukta

Bu gün tam anlamıyla dinlenmelisiniz. Zihninizi boşaltmalı meditasyon ve zikir yapabilirsiniz. 

Nerdeyim? ne yapıyorum ? ve en önemlisi ne istiyorum hayat beni nereye kanalize ediyor? Acaba huzur mutluluk hırslarımınız arzularımın arkasından gitmek mi ? Yoksa hayatın beni kanalize ettiği yerlerde bilmediğim güzel hediyeler olabilir mi ? Gibi sorularını kendinize sormalısınız. Zihninizi dinlendirin evrenle olan senkronizasyonunuzu artırın.  Bol dinlenmeli pazarlar